Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit keresel itt? MIÉRT nem a...

Mit keresel itt? MIÉRT nem a családoddal, barátaiddal töltöd a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
mert mindenki elvan az ajándékaival, és nem érdekli más. A karácsony k*rvára nem erről kéne szóljon, hanem a szeretetről, és arról hogy együtt van a család... Az lenne a legjobb ha nem is ajándékoznánk karácsonykor mert igy elveszik a lényeg. Egy napig szeretjük egymást egy évben, és az sem az igazi mert csak veszel valamit és kapsz valamit és ennyi. Te am. miért vagy itt...?
2009. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A családomat inkább kihagynám engedelmeddel :D
2009. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
lol TE mit keresel itt és teszed fel a kérdést??
2009. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mert apa alszik anyám meg szerencsére nem él velünk...

holnap jön a nagy műmosolyparty a "családdal"...

2009. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha a család nem figyel most rám mit csináljak?? Barátaimhoz ilyenkor nem mehetek át. Ma így is végig hallgattam egy vitát és levolt szarva, h karácsony van.( az a ideges vagyok szóval vágjunk a földhöz pár dolgot féle vita) Ettől függetlenül elmondhatom, hogy békés karácsonyom van. Jézus ilyenkor született és ez a lényege a karácsonynak és én erre próbálok koncentrálni!:)
2009. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én csak beültem netezni,mert előbb anya ült le,aztán most ő elment mosogatni,úgyh most leültem én.Apa már úgy is hazament.Ha anya bejön,akkor majd én is megyek be vele a nagyszobába,és nézzük majd a karácsonyi filmeket a TV-ben (legalábbis remélem)
2009. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért mert este van, és már vége a fentebb is említett "műmosolypartinak".
2009. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

én anyukámmal töltöttem az estét, de már vége a tévézésnek. minden megy tovább a régiben.

egyébként csak kiváncsi voltam, ha zavar a kérdés ne válaszolj rá:) Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 24. 22:28
 19/20 anonim ***** válasza:
Este van, mindenki alszik, és várom az éjféli misét. Röviden ennyi.
2009. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A családommal vagyok:) egész nap nem neteztem, jó volt a mai nap,és most felnéztem h mi a helyzet itt!:)
2009. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!