Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszerűen nem tudok sírni....

Egyszerűen nem tudok sírni. Hogyan tudnék?

Figyelt kérdés
Utoljára már vagy 6 éve sírtam. Most 14 éves vagyok, és körülbelül 1-2 éve folyamatosan szorongok. A sok gondolatomtól a fejem szinte szétrobban. Sokszor tör rám a sírógörcs, de nem tudok sírni. Hallgatok zenét, nézek filmet, de csak a görcs jön, könnycsepp nem. Már olyan sok minden gyűlt össze bennem, aludni se tudok a sok idegesítő gondolatomtól, és úgy érzem, hogyha sírnék, valahogyan kiadnám magamból a feszültséget. Kérlek, ha tudtok olyan zenét, filmet.. vagy bármilyen módszert, hogy hogyan sírjak, írjatok. És légyszi normálisan. Köszönöm!

2014. ápr. 9. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálnád más módon kiadni az érzelmeidet? Kiabálás, párnapüfölés, rohangálás, vagy ami jólesik? (Persze úgy, hogy más ne lássa...)
2014. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de igazából semmi erőm sincs hozzá. Már volt olyan hogy belevágtam a kezemet a falba és eltört. De a feszültség nem fogyott el teljesen belőlem.
2014. ápr. 9. 19:34
 3/8 assassins creed ***** válasza:
Holland-Magyar meccs
2014. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt nézzük lehet azért nem tudsz sírni, mert kivagy száradva, de ezt félretéve nem igazán tudom, hogyan tudnék segíteni.

Van egy pár szomorú film, kérdezgess körül.

Én nekem van egy film amit meg akarok nézni, de azt mondják sokkoló, és még nem sikerült rávenni magam, az a neve, hogy Rekviem egy álomért.

Ha a következő válaszolók leírnák, hogy szomorú, vagy inkább sokkoló a film, azt szerintem én is, és a válaszoló is megköszönné.

2014. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Rekviem egy álomért trailert megnéztem, de szerintem ez az én lelkemnek túl.. morbid. Emiatt én biztos sokat agyalnék, nem aludnék és totál magával ragadna az egész film. És nem pont pozitív hatással lenne rám. De azért köszönöm:)
2014. ápr. 11. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Én láttam a Rekviem egy álomértet és szomorú is, sokkoló is. Talán a sokk-faktor erősebb.

Kérdező, lehet hogy nem annyira sokkoló, inkább tényleg szomorú film kéne Neked. Lehet hogy érdemes lenne megpróbálni a "Fiúk nem sírnak", vagy a "Hullámtörés" címűt. Bár mind a kettőben van valamennyi korhatáros tartalom, de szomorúak, az biztos. Amúgy az alapján amit leírtál, szerintem hasznos lenne néhány beszélgetés egy pszichológussal vagy gyerekpszichológussal.

2014. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem se inkabb sokolo filmeket kene neznem. Koszonom a filmeket, amiket ajanlottal, utananezek:) A pszichologust en ertelmetlebbej latom, hosz nem mehetek ugy oda hogy: segits, nem tudok sirni.
2014. ápr. 22. 13:31
 8/8 anonim válasza:
Valamikor jobb is h nem tudsz.....akkor tudsz ha $zerelmes vagy és nem akarod elvesziteni ,megbántanak,ha nagyon csalodsz vkiben,ha elveszited vmelyik barátod vagy ismerösöd vagy ha meghal vkid :((
2014. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!