Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lassan 1hónapja nem szól...

Lassan 1hónapja nem szól hozzám a nővérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elég jó tesók voltunk.mindent elmondtunk egymásnak stb.még a barátaink és ugyanazok.sokszor jártunk együtt bulizni igy a "bandánkkal".ő 15 éves én meg 14.4hónapja van már barátja(ő 16éves).kb 2 hónapja egyik barátnőnknek szülinapja volt és rendezett egy házibulit.ő nem tudott eljönni mert beteg lett.hát én elég durván ber*gtam és a pasija is.(nekem igazából már mióta jártak bejött a fiú tehát ez pont jó volt h nem volt ott tesóm)és hát csókolóztunk meg stbsbt,nem nagyon érdekeltek azok akik körülöttünk vannak.és igy mindenki látta.aztán reggel kérdezte a nővérem h milyen volt.meséltem neki minden hülyeséget csak az igazat nem.aztán este megtudta h mi volt.elég durván kiakadt hogy hogy hazudhattunk a szemébe bele.de mindkettőnknek megbocsájtott.közbe sajnos én beleszerettem a fiúba és tudom hülye voltam de kitaláltam hogy milán megcsalta valami csajjal.ezt elis hitte és durván kiborult.nagyon sírt és szomorú volt egypár napig.aztán pechemre kiderült hogy ez nem volt igaz...megkérdezte hogy miért csináltam ezt nekem meg elborult az agyam és azt mondtam neki h mert elegemvan már belőle h mindig van pasija.és h nem veszi észre hogy csak azért jár vele mindenki mert hogy ugy néz ki mint egy beképzelt k*rva.(mert h hosszú szőke haj,és p*csásan öltözik.)[ránézésre amúgy tényleg olyan mintha tök beképzelt lenne pedig nem az még ha van is mire neki hanem tök rendes és mindenkin segit nem néz le senkit.*ezt persze tudtam magamba de azt is tudtam hogy ezzel megfogom bántani]nem mondott semmit de látszott rajta hogy szarul esett neki és kiment a szobámból.a fiúval még mindig járnak viszont rajtam átnéz mindkettő.már nagyon megbántam mindent.mit tegyek?:'(
2009. dec. 20. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérj bocsánatot sokszor,bizonyítsd be,hogy nem vagy rossz testvér,harcolj ismét a szeretetéért és változz meg,mert elég ge.ci vagy:/
2009. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi...

sokszor kértem már bocsánatot de semmi...soha nem fog már megbocsájtani?:S

2009. dec. 20. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
nagyon genya vagy... nem csoda hogy nem szól hozzád. 14 évesen bebaszol... grat! anyádnak is! kérj bocsánatot, az a minimum! ha ne szól hozzád, akkor levél, sms, email, minden! egy ideig még utálni fog... nem is csoda...
2009. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
heh...14-15 éves kis csitrik és már a pasin veszekszenek? én mindkettőtökkel elbeszélgetnék, ha anyátoknak lennék...
2009. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Elég dúrva, hogy 14 évesen beba**ol. Rádférne egy komoly szülői beszélgetés. Mégis mit gondolsz, attól vagy menő csaj, hogy vedelsz? Ezzel csak azt éred el, hogy olyan véleménnyel lesznek rólad, mint most én. És a pasik sem ilyen lányt akarnak. Az ilyet arra használják, hogy egy buliba jól megba***ák és ennyi.Én el sem engednélek ennyi idősen bulizni, max suli discoba. Neked még a játékbabáiddal kéne foglalkoznod, nem a pasikkal. Gerinctelen dolgot tettél. Én nem tudnám megbocsátani. De lehet, hogy a te tesód egyszer megbékél. Mint ahogy azt írták, sms, e-mail, levél, stb.... Tégy meg mindent. De sose várd, hogy olyan lesz a kapcsolatotok, mint régen.
2009. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó nagy roh@dék voltál a nővéreddel, én egy jó darabig még nem beszélnék a helyében veled. Max próbáld karácsonykor vmi széppel engesztelni. De undorító amit csináltál, baromi önző vagy...
2009. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tanulj a dologból,és következő alkalommal hasonló szituációban ha látja h normálisan viselkedsz, megenyhül. Addig ne sok jóra számíts.
2009. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy a nővéred is elég hülye, hogy még mindig azzal a fiúval van... Ugyanis ő is gerinctelen,szóval ahogy szokták mondani: kettőn áll a vásár. Ez egy nagy igazság, szóval talán majd rájön, hogy semmit nem jelent egy ilyen kis 16 éves hülyegyerek, és majd ha felnőttök eléggé ahhoz, hogy rájöjjetek, hogy milyen egy párkapcsolat, akkor röhögni fogtok az egészen. Ennyi idősen nem számít semmit egy ilyen kapcsolat. Gyerekek vagytok még.

Téged már elegen leszidtak, felesleges lenne még nekem is, de tudd meg, hogy nem téged védelek, mert szerintem is szánalmas vagy, és inkább babáznod kéne.:)

2009. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
91%
Mindekit felpontoztam, annyira jól megmondtátok neki
2009. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!