Mit tennél, ha kiderülne, hogy már csak 1 hónapod van hátra?
Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 11:25
31/39 anonim válasza:
Hónap első fele: szeretteimmel lennék, elbúcsúznék, megmondanám, h. ne sírjanak majd utánnam, jó életet élnék.
Hónap második fele: partyznék, szexelnék, piálnék, drogoznék.. már mindegy alapon..
32/39 anonim válasza:
Ugyanúgy élném az életem mintha egy normális hónap lenne, csak mindenkire máshogy néznék, és mindenkivel elnéző lennék, akinek tudnék segítenék, a pénzemet a rászorulóknak szétosztanám..
33/39 anonim válasza:
Felvennék egy csomó Provident személyi kölcsönt aztán a hónap első felében csajoznék/buliznék/haverokkal lógnék, a 2-ban pedig elköszönnék mindenkitől és jóvátenném a hibáimat.
34/39 anonim válasza:
Hát fogalmam sincs, de valószinüleg megtennék minden olyan dolgot amit az életben szerettem volna még megtenni..
36/39 anonim válasza:
leülnék ... szívnék egy cigit és nem tudnám felfogni...
37/39 anonim válasza:
A sors fintora!!Anno mikor erre válaszoltam szinte bele sem gondoltam,és megtörtént velem!Vagyis nem velem, hanem édesanyámmal!Hihetetlen!Igazából nem csinált semmi különöset, próbált bízni, hátha rossza a diagnózis, és próbálta leplezni előttünk mennyire fél!21 napot élt a diagnózis felállítása után!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!