Zubaidah kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,depressziós és öngyilkos akarok lenni.A szüleim elváltak,nincsenek barátaim,ráadásul elég furcsa is vagyok,amolyan "morbid" stílusú.De én tényleg nem akarok senkinek ártani.A napjaim elég egyhangúak és gyakran stresszesek.Suli,tanulás,alvás.Ez megy hétköznaponként.Nem vagyok különösebben ronda vagy kövér és rossz tanuló sem.De mégis úgy érzem, mintha nem ezen a bolygón kéne élnem.Tudom,most sokan azt gondoljátok hogy ez csak átlagos kamaszkori dolog,de biztos vagyok benne hogy nem.Éjszakánként gyakran sírok keservesen,de csendben és titokban.Hiába imádkozok nem jön a megváltás.A szüleim is harcban állnak és úgy tűik én vagyok az aki (talán) véget vethetne ennek,de ez nem ilyen egyszerű.És a többi osztálytársam is olyan jól elvan, én meg csak képtelen vagyok olyan "normális" lenni mint ők.Nem tudom mit kéne tennem...mégis miért élek még? Hisz gyorsan véget vethetnék az életemnek.De nem....Nem tudom mi lesz,de ezt most muszáj volt elmondanom valakinek...

2013. nov. 24. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen. Ezt vedd egy próbának. Az élet próbájának. Ha túléled, akkor jutalmat kapsz. Hosszú lesz az út, de meg fogja érni... Nekem is tart még, de attól ami nem öl meg csak erősebb leszek. Te is erős leszel.
2013. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
szerintem nő a heréd :/
2013. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Gyorsan keress fel egy pszichológust, ez nem vicc! Ha szüleid ebben nem támogatnak anyagilag, meg lehet oldani ingyenesen vagy sztk-s úton, vagy magán pszichológusnál (náluk van valamilyen szervezet,akik fizetik a terápiát). Ne szenvedj egyedül, ha együtt egy szakemberrel sokkal gyorsabban és hatásosabban megoldható a dolog. A depresszió gyógyítható! :) Még nagyon fiatal vagy, vár rád egy boldog élet! Nem érdemes eldobni a lehetőséget, még ha nem is látod most azt.
2013. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezeket olvasd el. valószínű te is abba a csoportba tartozol (ahová én is): térj az önmegvalósítás, önismeret útjára mert csak magadon keresztül lehesz boldog.

[link]

2013. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,próbálkozni fogok amíg tudok...egyébként lány vagyok...
2013. nov. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!