Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szégyenlős?

Miért vagyok ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés
Mindig zavarba jövök,és bárhogy próbálok nem gondolni a szégyenlőségre,mégis mindig az vagyok.Mit lehet tenn h leküzdjem?

2013. nov. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

általában azokra jellemző a szégyenlősség,

akik másokat sokra becsülnek, magukat meg kevésre.

2013. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"másokat sokra becsülnek, magukat meg kevésre."


Ez rám teljesen igaz!

Én is szégyenlős vagyok...:(

2013. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is nagyon szégyenlős vagyok. A saját osztályom előtt se merek felállni a szűnetekben hogy odamennyek a barátnőmhöz vagy hogy a táblához rajzolni. Olyan érzés mintha mindenki engem nézne és rajtam röhögne. De én tudom hogy az előző osztályom miatt lettem ilyen. Állandòan kicikiztek és mindenért leszòltak, olyanba belekötöttek hogy az volt a zoknimra irva hogy sport... akkor is belém kötöttek ha válaszoltam a tanárnő kérdésére. Több osztályba voltak haverjaikbés másoknak is mondtak ròlam gùnynevet és néha előttük is kicikiztek leginkább csak egy szenély..de a többiek is párszor piszkáltak, elég ciki neveket adtak nekem :( amikor a suliba értem láttam mennyien ülnek a folyosòn és elfogott a rettegés. Mivelsok teremben interaktív tábla volt igy nem lehetett bemenni a szünet alatt csak a tanárral. Így rengdtegen ültek kint a folyosòn. Ha folyosòn végigmentem előttük mindig végignéztek és kiröhögtek... annyira örültem hogy ballagáskòr végre megszabadulok ettől az ozztálytól! Sajnos ezeknek a következménye lett hogy most ennyire szégyenlős vagyok.. én is nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni hogy mit tehetnék ez ellen?
2014. jan. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!