Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van rajtam kívül olyan, aki...

Van rajtam kívül olyan, aki ezeket szereti?

Figyelt kérdés

Szereti az animéket, tetszik neki a fültágItó/pc/tetoválás, szereti a BVB-t, a Leander Rising-et, az AC/DC-t, Marilyn Mansont, meg/vagy ilyesmiket, nem szereti a repp-et.. Kedvenc színe(i) a fekete-lila-kék árnyalatai, szeret rajzolni, fotózni

Valaki? :D:D:D:D:D kort és nemet írjaatok :D:D:D esetleg ha valaki szereti ezeket, vagy ilyesmiket, akkor írhat még, hogy miket szeret, hátha több dolog is hasonlít :oo


2013. okt. 26. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretem az animéket, fültágítót, pc-t, tetkót, nem tom miaz a BVB, nem váltok csatornát ha rap zenét hallok a tv-ben (pl ha Boondocks-ot nézek) de nem hallgatom szánt szándékomból, szeretem a feketét, de lila-kék helyett inkább zöld-sárga, szeretek fotózni, rajzolni, illusztrálni, design-olni, web felületeket tervezni.

Szeretem még továbbá a punk ruhákat (leopárd mintás, kockás cuccok) és a punk frizurákat (kakas taréj, fél oldalas, emo)...

21 vagyok, lány.

2013. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fültágító pc az milyen?A pc tetoválást sem tudom hova tenni.


REPP?WTF íz dhet?


Én a piros,zöld,kék minden árnyalatát szeretem mert ezekből a színekből minden más szín létrehozható.


Én Inuyashat néztem/nézem a többi az fel sem ér hozzá. :D


Nem írok vissza senkinek,azért írtam be hogy ha meghalok emlékezzetek hogy ilyen ember is élt a földön mint én.

2013. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előbb leírnám a gondolataimat, amit a #2 - ról fejtettem közben ki magamban, pedig amúgy egyáltalán nem akartam válaszolni erre a kérdésre, de akkor megteszem már, hogy ne csak offoljam a barmokat. :DD szóval ...


Kedves #2-es! Ha (nyelvtani)viccnek is szántad, akkor is magadat járattad le, mert a xx/zz/yy szerintem teljesen egyértelmű, hogy "vagy"-ot, vagy "és"-t takar. Ez esetben el lett választva az a három szócska, tehát vessző került oda. Gratulálok, kedvesem. Ne írj vissza, mert szarok rá. ~



- Szeretem az animéket. Igaz, mostanság csak ritkán nézek, de szeretem őket.

- PC-k kifejezetten tetszenek, egyet szívesen csináltatnék én is, de nem fogok. A fültágító nem jön be, a tetoválás pedig ... Nézni jó ...

- Nem tudom mi az a BVB.

- Nem szeretem a rappet, se a pop-ot, se az ilyeneket. Kifejezetten japán rock-ot hallgatok.

- Kedvenc színeim a fekete, és a lila.

- Rajz a hobbym, tudok is rajzolni, művészeti iskolába jártam.

- Szeretek fotózgatni ha elmegyek valahova, de csak a telefonommal. Olyan szép képeket csinál, és az élményt is jó megörökíteni .o.

2013. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!