Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csaltam meg álmomban a...

Miért csaltam meg álmomban a páromat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, sose csalnám meg, még részegen se.


Már másodjára álmodom azt hogy valakivel szexelek, és közbe rádöbbenek hogy hát nekem van barátom, úgy érzem egy világ dől bennem össze, elkezdem magam szidni, hogy hogy lehetek ilyen, hogy pont Őt csalom meg, aki a legjobb hozzám, aki egyáltalán nem érdemli meg.


2009. nov. 7. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
az álmokat nem befolyásolhatod.Nyugi,nem te tehetsz róla,mindenkinek vannak hülye álmai.
2009. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekemis ugyanez volt, szinte minden éjjel azt álmodtam, hogy megcsalom és borzasztó volt. Nem hiszem, hogy van jelentése főleg mivel, ahogy te is írtad nagyon szereted :)

(mondjuk nekem akkor múltak el mikor szakítottunk ^^" de szerintem te szerencsésebb leszel :))

2009. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm, nekem szerencsére annyira nem gyakori, ez a második, és 2hét különbséggel jött. de annyira rossz szokott lenni hogy csak akkor szembesülök mikor már megtörténik, és sokszor tudom hogy csak álmodok(más álmokban) de ebbe sose, és mikor felébredek még akkor is a hatása alatt vagyok:S de milyen jó hogy csak álom:)
2009. nov. 7. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ilyen velem is volt, és lelkiismeretfurdalásom is lett tőle, de ez alaptalan. Nem mi határozzuk meg az álmainkat. Elgondolkoztam rajta, van-e valóságalapja, és megbeszéltem a párommal is, vicces lett, oldódott a feszültségem.


Az utolsó mondatodhoz... miért ne csalhatnád meg azt aki a legjobban szeret? Nem azért csalsz, hogy neki bánatot szerezz, hanem hogy magadnak örömet. Az, hogy szeretnek, nem sokat ér, ha te nem szeretsz. :)

De remélem ez kölcsönös nálatok.

2009. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még jó hogy kölcsönös, ezért ilyen rossz ha ezt álmodom, ma álmodtam harmadjára. és nekem nem lenne örömöm abba hogy megcsalom Őt!!
2009. nov. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!