Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Párkapcsolatban élek, nagyon...

Párkapcsolatban élek, nagyon szeretem a párom, és soha nem csaltam meg! . Két alkalommal egy sráccal álmodtam aki szimpatikus nekem. Első álmomban csak csók volt. A másodikban több is!? .

Figyelt kérdés
Amióta vele álmodtam teljesen oda vagyok!Mindig ő jár a fejemben!:-S Mitől van ez? Mikor fog elmúlni ez a furi érzés?( Már kezd bűntudatom lenni)
2011. máj. 24. 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a pasit nem igazán ismerem!Pár szót beszéltem vele...mégis vele álmodtam 2x... Ja és ,,rokon"(apu barátnőjének a fia)
2011. máj. 24. 23:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Srácot való életben is ismered?
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka kléptél a testedből és előre ment a síkban. És jövőben ez fog történni!
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem elég jól!Igen létező személy!
2011. máj. 24. 23:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Éreztem a csókja ízét is!Mintha valódi lett volna!
2011. máj. 24. 23:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy :) Ez az élet rendje, élvezd ki amíg lehet.
2011. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem az nem lehet!!!Szerelmes vagyok a páromba akivel 3éve együtt vagyok,és most költözünk!A srác is foglalt 4 éve!...Nem lenne miről "beszélni,, ...
2011. máj. 24. 23:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Álmodtál valaki mással 3év után. Na és? Ne hagyd, hogy ez elbizonytalanítson a mostani kapcsolatodban
2011. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 berki jocó válasza:
Egyszerűen megkívántad, mindenkivel előfordul ez. Ha szerelmes vagy/szereted a párod akkor nem tégy semmit majd az idő tesz. De sajnálatból nem legyél vele, ha nem érzel már semmit akkor ennek vége.
2011. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!