Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden napomat unom, egyhangún...

Minden napomat unom, egyhangúnak és szürkének érzem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek, mindig ugyan abban az időpontban, ugyan úgy, és ugyan akkor megyek iskolába, éppen beesek, aztán ott dekkolok 2-ig, hazamegyek, és tanulok estig.


Heti három edzésből, jó ha 2x el tudok menni. Otthon a tanulás mellett a papagájommal foglalkozom, természetesen azt is "tanulás" közben, de azon kívül semmi mást nem tudok csinálni. Szeretem, imádom a kis tollast, de szeretnék kimozdulni a városba is. De időm se engedi a tanulás miatt, meg a szüleim se nagyon. Mindig azt mondják, hogy féltenek, pedig elmondom hogy mikor érek haza, kivel megyek, és hova.

Tehát a délutánjaim is ugyan olyanok, mikor nem tanulok, gépezek, vagy olvasgatok, de hiányzik az emberi társaság és a személyes kontaktus velük, főleg hogy az iskolában nincsenek igazán barátaim.


Van egy "kapcsolatom" amit titokban tartunk, szintén a szüleim miatt, mert nem kedvelik az illetőt. Jobban mondva csak az édesanyám az, aki mindenbe beleszól. Ő nem a suliba jár, így vele titokban tudunk csak találkozni, és ritkán...


Nem iszom, és nem cigizem és szórakozóhelyekre sem járok, bár egy-két házibuliba nagyon szívesen elmennék, de oda se nagyon engednek. Mikor felhozom a témát hogy bemennék a városba, mindjárt jön a kavarás, ha olyan emberekkel megyek akiket nem ismernek. Voltatok már ilyen helyzetben?


16/L



2013. szept. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mókuskerék, nálam is ez van. Felkelek, iskola, hazajövök 4!-re, tanulok, gépezek, fekszek.. Annyi, hogy engem elengednek bárhova bulin kívül, de én is nagyon unom az életem. Ngyszüleim meg Anyám is mindig csesztet, hogy mit rinyálok, sokkal rosszabb lesz, ha felnövök.. Kösz, így is ugyanaz nap mint nap, de ez meg mégjobban elveszi az életkedvem. 18F
2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 évesen még nem engednek bulizni? az olyan rossz... de legalább téged elengednek máshova, én meg itthon vagyok, és az emberi kapcsolataimat a facebookon tudom csak intézni, természetesen csak ha nem mondják hogy minek facebookozok ennyit...
2013. szept. 12. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak leszek 18, de nincs kedvem bulizni, aztmondják az a legboldogtalanabb, aki folyamatosan bulizik, meg mindenkit megkap, hát legyen igaz, akkor én csak jobban járhatok..
2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendesnek tűnsz :)
2013. szept. 13. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azt mondom amit gondolok, köszi. :)
2013. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"aztmondják az a legboldogtalanabb, aki folyamatosan bulizik, meg mindenkit megkap," És ki mondja ezt? Mert hgoy nem normális,az is biztos.
2013. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zsolti187 válasza:
voltam már én is ilyen helyzetbe,ha az osztálytársaiddal nem jösz ki jól, vagy nem szereted őket tedd változatossá a napjaid, kezdj el trollkodni az iskolában, ha nem is más, hanem a magad szorakoztatására, egy kis csipős paprika a szendvicsbe amig nem figyel, vagy ha elmegy wc,re utána mész és jól megijeszted, probálj más zenéket hallgatni, kezdj el nyitni a világ felé, ha meg egyik se segitett, háááát az nagyon szomorú
2013. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretem őket, meg igazából kezdem belerázkódni, hétvégente elmegyünk velük...kicsit kezdek boldogabb lenni. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!