Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bárit csinálok, vagy ha csak...

Bárit csinálok, vagy ha csak megszólalok, mindig valami rosszat teszek/mondok. Meg szeretnék változni, csak az a baj, hogy nem ismerem fel, hogy mit rontok el mindig. Így hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 23:29
 1/5 A kérdező kommentje:
*Bármit
2013. aug. 9. 23:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj le példákat hogy kivel és mit csináltál vagy mondtál
2013. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Általában mindig anyummal fordul elő, naponta többször is veszekedünk kis dolgok miatt. :(


Pl, tegnap a barna batikolt szoknyáját vette fel, mire mondtam, hogy a múltkor láttam egy ehhez illő fölsőt, ami pont így nézett ki. Aztán megkérdezte, hogy hol, amire nem tudtam felelni, mert elfelejtettem. Erre ő: Akkor miért mondod? Inkább maradtál volna csöndben!

Nem tudom, szerintem abban nincs semmi rossz, hogy csak megjegyeztem, hogy láttam valamilyen ruhát. Vagy van?


Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, de ha még lesz valami, akkor majd leírom.

2013. aug. 10. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

csak vele fordul elő?

csak ő reagál így ?


vagy te vagy általában figyelmetlen, indiszkrét, bunkó, stb, és mások se szeretnek.


vagy semmi ilyesmi, csak te vagy érzékeny a reakciókra.

2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"csak vele fordul elő?

csak ő reagál így ?"

Nos, úgy vettem észre, hogy igen. De lehet, hogy néha mások is, nem tudom.


"vagy te vagy általában figyelmetlen, indiszkrét, bunkó, stb, és mások se szeretnek."

Szerintem indiszkrét nem vagyok. Sajnos néha bunkó vagyok. Azt, hogy mennyien szeretnek, nem tudom. Ezektől függetlenül anyum szokta mondani nekem, hogy szeret. 2 barátnőm van, az egyikük nem érzelgős, de már tett erre utaló megjegyzéseket (mármint arra, hogy szeret... de persze barátilag xd), a másikuk pedig idegeneknek mondogatja a neten, nekem személy szerint nem, de elolvasom. Viszont nem vagyok körülvéve társasággal, de ezt lehet, hogy az alapoknál rontottam el, ugyanis félénk, visszahúzódó vagyok.


"vagy semmi ilyesmi, csak te vagy érzékeny a reakciókra."

Azt ne tudom, de sajna elég érzékeny típus vagyok.


Ui.: Bocsi a megfogalmazásért, de már fáradt vagyok, és ilyenkor nem nagyon fog az agyam.

2013. aug. 13. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!