Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy barátom sincs, a barátnőm egy másik barátnője miatt. Mért van ez? Mit nem csinálok jól? Kedves vagyok,ha kell mindig segítek, beszélgetek,nem okoskodom órákon nem nyalizok a tanároknak és még a fiukra sem tapadok/nyomulok. Min változtassak megint?
2013. márc. 7. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Megtaposnak,kihasználnak és továbbállnak. Megkritizáltak és megváltoztam és most ez sem jó. Kérlek segítetek mert már elegem van :(
2013. márc. 7. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, meglehet, sőt valószínű, hogy nem veled van a baj :)
2013. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dani900 ***** válasza:

kicsit többet írj a dolgokról, amik történnek...

De ennyiből énnekem az az érzésem, hogy te egy... hát csúnyát akartam írni, és nem célom, hogy bántsalak....

tehát, azért használnak ki és azért nem tisztelnek, mert te sem tiszteled magad, és így hogy várnád el másoktól a tiszteletet?


Aki neked mondjuk megtenne mindent amit kérsz, akkor is, ha ez neki rossz, te minek hívnád? Legfeljebb szolgának...

de barátnak semmiképp!


Állj ki magadért, az igazadért, lehetsz valakinek a bábuja, aki úgy ugrál, ahogy a madzagot rángatják, de egy bábunak SOHA nem jár az embereknek való tisztelet! SOHA!


Ne egy csicskatartónak a szavára halgass, hanem a saját érzéseidre, ne fojtsd el, ne erőszakold meg önmagadat, mert ezt hidd el látják rajtad, és ez azt eredményezi, hogy méginkább kihasználnak..


ha képes vagy elmondani az őszinte véleményed, akkor már felfigyelnek, hogy: jé hát ez is ember!?

csak azzal barátkoznak, akit egyenrangúnak éreznek...


Úgyhogy fel a fejjel, és bátorság

2013. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozz fiúkkal! :)
2013. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőm elvesztéséről még annyit hogy mivel új suliba kerültünk nagyobb volt a lehetősé arra hogy mással barátkozzunk. Mivel megismerkedett egy másik lánnyal úgy gondolta hogy engem félredob és más barátnőt keres. Ezt már megcsinálta velem 2x is de azt mondta hogy nem lesz több ilyen és én naivan megbocsájtottam neki. Most megint eljátszotta. Lehet hogy velem van a baj?
2013. márc. 8. 13:56
 6/6 dani900 ***** válasza:

"Lehet, hogy velem van a baj?"


Olvasd el amit írtál!

"... velem van a baj"


jó irányba haladsz :)

2013. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!