Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A saját gondolataim kergetnek...

A saját gondolataim kergetnek a halálba?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok de már unom az életemet,nem köt le semmi nem szeretek semmit sem csinálni régen annyi hobbim volt most már amiket régen szerettem sem érdekelnek,nem vesznek fel sehová dolgozni,barátaim nincsennek vagyis van egy de vele nem tudok elmenni sehová ahová szeretnék pedig minden társaságba van legalább 1 ember akivel jól kijövök mégsincsennek barátaim,elegem van abból is hogy egy fiú sem akar tőlem semmit még rám sem néznek olyan csúnya vagyok,amíg másoknál azt látom hogy van pénzük,vannak barátaik,sok fiúnak/lánynak tetszenek míg nekem semmi sem jön össze...máraz öngyilkosságon gondolkodom

2013. júl. 29. 17:28
 1/3 Skywalker33 ***** válasza:

bocsi ez a 15 év csak egy rossz korszak. el fog múlni :)

Tényleg olyan mint egy betegség, ne vedd komolyan magadat mert amit komolyan veszel az nem is te vagy! Ez nem teória.

A gondolat érzést kelt, az érzés ráerősít a gondolatra és így tovább...ebből egy ördögi kör lehet. Ismered a nyuszikás viccet a létrával? :)

A gondolatoknél őrt kell állni és ami szemét azt kidobni a fejedből pont úgy ahogy a hálószobádban sem tartogatsz szemetet!

Keresztény vagy? Tudod, mondj ellent a .....

A gondolataid gyakran nem is a te gondolataid, ha tudnád!


Hajrá :)

T.

2013. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad sokkal és nálam ez nem szűnt meg.

Különben ugyanazt érzem át, mint te!

Ha nálad ez rendeződik, akkor szerencséd van!

2013. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ma akartam öngyilkos lenni a családi helyzetem miatt nem sikerült mert addig küzdöttem amíg kinem bogoztam a kötelet mivel baromira fájt.Őszintén megbántam és mindent megteszek hogy jó legyen azéletem.Baromira félénk vagyok és útálok közösségbe lenni megakarok felelni mindennkinek de mától leszarom,már bocs.Én pont úgy vagyok mint te nincsennek nem is voltak barátaim mivel kiskoromtól a szüleim elhagytak a nagyszüleim neveltek de mindenki csak terrolizált.Lényeg hogy a nagybátyám rendes miatta fogok élni.Felejsd el az öngyilkosságot.Amúgy 17éves vagyok ha barát kell írj igérem ha későn is de válaszolok,írok.
2013. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!