Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is előfordul hogy egy...

Patrik198 kérdése:

Veletek is előfordul hogy egy zene annyira megindit hogy több jó és rossz érzést hoz elő az emberekből?

Figyelt kérdés
Nekem akármilyen jó vagy rossz a kedvem,akár jöhet egy zene,az minden érzésemen változtat,egy zenétől voltam már depis is,mert olyan érzéseket hozott ki belöllem,volt amikor egyszerüen csak sirtam tölle,ez csak velem van igy? Vagy csak gyenge személyíség vagyok???

2013. júl. 21. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon koncentrálsz a zeneszövegre, elképzeled magad előtt amit énekel (pl: egy lány elszökik otthonról, a sineken sétál majd elüti egy vonat) és ez számodra szomorú vagy rossz emléket kelt fel benned, akkor gondolom elsírod magad. Ugyan így van a dühnél is. (pl: nem mehetett el a buliba és összetör mindent a szobában). Vagy az öröm, a jó érzés. (pl: a nagyon várt kisbaba megszületett)

Legalább is most hirtelen ez ugrott be, hogy ezért lehettél dühös a zenétől. Persze ha ugyanattól a zenétől, akkor lehet, hogy olyan "gondolkozós" zene. Vagyis hogy elgondolkozol az életed külömböző részein a zene alatt és dühös lettél. Vagy éppen vidám. Én belőlem nem vált ki semmit. Csak azt, hogy el tudok lazulni és pihenni. De ez metál meg rock zenék mellett persze. Meg azt, hogy sötétebben öltözködöm. De lehet, hogy ez nem amiatt van, nem tudom. Na megvolt az esti okoskodásom is. A példák bénák voltak tudom. Ha lehet, értékeld a válaszomat. Köszönöm. :) Ha van helyesírási hiba, akkor elnézést érte! :)

2013. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze ha jó a zene akkor teljesen bele tudok merülni
2013. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez tök természetes :))
2013. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs a gyenge személyiséghez,ez a zene varázsa!

Én egyébként különböző történeteket találok ki,ezektől kapok nagy érzelmi pofonokat.Sokat írok és vannak karaktereim,ő velük szoktam így "játszani".

Van hogy egyszerre elkezdek sírni mert akaratlanul is olyan jelenet jutott eszembe,aztán nézek hogy mi a franc volt ez.

2013. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A zene művészet, mint az írás, vagy a festés. A művésznek pedig az a dolga, hogy magával ragadja a közönséget.

Öreg csóka vagyok, de három éve egy koncertem annyira megindított a zene, hogy zokogtam, mint egy taknyos kölyök.

2013. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!