Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek kövérnek számítok?

Szerintetek kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 163cm és 51kg, szerintetek az már kövérnek számít?

2013. jún. 19. 20:25
 1/5 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy annyira kövér lennél, de kép vagy egyéb információ nélkül nehéz megítélni. Függ például attól, hogy sportolsz-e, és ha igen, mit. Mert az izom nehezebb a zsírnál.

Ha zavar a súlyod (bár szerintem ne arra fektesd a hangsúlyt, hanem a formádra) vagy a családod hajlamos az elhízásra, akkor mozogj rendszeresen és figyelj az étkezésedre. Kevés változtatással is nagy változás érhető el!

2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem hinném! :)

persze ettől még lehetsz eltunyult izomtalan, szóval sportolj valamit meg egyél egészségesen, és akkor nem lesz baj sosem! :)

2013. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a testtömegindexedet, az majd megmondja. :)

egyébként tényleg az számít, hogy milyen az alakod, és nem az, hogy hány kiló vagy. sportolj rendszeresen, étkezz normálisan, és máris másképp fogod érezni magad, átalakulsz.

2013. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sportolok, 10 éve táncolok csak most abba hagytam a felvételik miatt:)
2013. jún. 20. 12:08
 5/5 anonim válasza:
Én is táncol ok/tam 8.-os voltam... 164-5 cm vagyok, 49 kg... 14/F
2013. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!