Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honann tudom megálapítani,...

Honann tudom megálapítani, hogy egy masszőr tapiz és nem maszíroz? /L

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha Brazzersen nézed, akkor valószínűleg nem maszíroz...
2013. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően jó nő vagy, akkor tapiz, de ha ronda és kövér, akkor maszíroz.
2013. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egynél több újja van a puncidba akkor tapiz
2013. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erzed az erintesen.


En a fodraszomon is ereztem amikor nem azert turt bele a hajamba hogy megnezze milyen allapotban van hanem elvezetbol.

En erzem az ilyet.


Olelesen is. Lehet megprobalja beadni hogy barati oleles, de erzem a fogadasan hogy nem az...

2013. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha meg az idopontegyeztetesnel rakerdezel. A nagy reszuk sajnos csak massziroz, igan nehez egy-egy tapist kifogni :( Remelem segitettem!
2013. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fejbe rúgom -.-
2013. jún. 18. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egynél több volt...
2013. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbbire nálam is jelentkezhetsz!
2013. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pff!! nekem egyszer megmasszírozta a melleimet!!! :O és én nem tudtam h ez beletartozik e mert akkor jártam ott elsősszőr és testmasszázsom se volt még addig. utólag visszagondolva gáz.. de ott és akkor hazudnék ha azt mondanám nem esett jól az egész amit csinált..


namindegy :)

2013. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A masszázsban ezek a fogások váltják egymást: simítás, dörzsölés, gyúrás, levezető simítások (esetleg a végén rezegtetés, bár ez ritka). Ha végig csak simogat, akkor gyanús, mert erősebb fogásoknak is KELL lenniük a masszázsban. Ugyanis a masszázsban a lazító és frissítő, tonizáló fogások váltakoznak.


Amúgy lehetséges mell masszázs teljes testmasszírozásnál, de ekkor a mellizmot kezeljük, tehát a kulcscsont alatti részt. De nem minden masszőr kezeli a mellizmot, és nem minden páciens kéri, mert ha nem jól csinálják, akkor igenis fájdalmas lehet, pláne elsőre, amikor az ember még sosem tapasztalta, egyáltalán milyen az, ha masszírozzák!

2013. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!