Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennel 18 eves fejjel, ha...

Mit tennel 18 eves fejjel, ha terhesen maradnal a baratodtol, aki nem szandekozik elvenni felesegul. Ja es egyetemet is kell folytasd. Megtartanad?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám. Ez biztos. Anyukám is 18 évesen szült, egy barátnőm anyja pedig annó a barinőm nővérét 17 évesen. Mégis megvannak, s nem egy putriban ;)
2008. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám a picit kerüljön bármibe. Nem feltétlen kell pont az a pasi, aki teherbeejtett téged. Biztos majd eljön egy olyan férfi, aki vállaja ezt a feladatot. És akkor majd talán benő a gyerek apjának a feje bubja, de akkor már késő lesz számára.
2008. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Én megtartottam. Ugyan együttmaradtunk a pasival akkor, de hamar szétmentünk. Az egyetemet folytattam egyéni tanrenddel (csak vizsgázni jártam be). Gyes, szociális támogatás, egyetemi ösztöndíj (jól tanultam), egyetemi szoctám, alkalmi munkák. Így is életem legjobb döntése volt. Hamarosan találkoztam egy normális pasival, 10 éve együtt vagyunk, közös gyerekünk is van, jól élünk (nekem is nagyon jó állásom lett egyetem után).

Ha küzd valaki, meg lehet csinálni!

2008. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Erről nagyon sok cikk van. És valakinek nagyon rossz sűl el, ha megtartja. Az egész életét tönkreteheti. Szerintem ez 99%-ba a körülményektől függ! Az az egy százalék, hogy mennyire akarsz anya lenni 18 évesen!
2008. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is megtartanám. Illetve, meg is tettem:)

Bár, kicsit korábban jött, 15 évesen szültem. Holnap lesz 20 hónapos a fiam, és bár sokan elítélnek, életem legjobb döntése volt. Elhagyott miatta a családom, de új született. Szeptemberben házasodunk a kicsi apjával. Nekem jól sült el. Tanulok is mellette, gimiben, magántanulóként. Hamarosan külföldre költözünk.

De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Én még sosem voltam ilyen boldog.

2008. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Elvetetném mert ez mind3-oknak a legjobb!
2009. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!