Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van ilyen foglalkozás? Vagy...

Van ilyen foglalkozás? Vagy ez még hobbinak is durva?

Figyelt kérdés

Röviden az a lényeg, hogy szeretek hullákat fotózni. Legjobban olyan balesetek után amikor roncsolódik a holttest.

Ez a dolog még régebben kezdődött olyan 10-12 éves koromban. Akkor még inkább csak döglött állatokat fotóztam, mára már viszont minden féle hullát fotózok.

Van esetleg ilyen munka (nem rendőrségnél helyszínelő)?

Szívesen foglalkoznék ezzel a jövőben...


Ja a másik... ez a kérdés most onnan jött, hogy egy barátom megnézte a gépemet és látta, hogy teli van hullás képekkel, ami szerinte undorító. Tényleg az?


ui.: semmi hullagyalázás, amennyire lehet ízlésesek a fotók (különböző beállításokban)



2013. máj. 10. 19:21
1 2
 11/15 anonim válasza:
Te egy kannibál vagy!!!!!!
2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz.
2013. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy orvoshoz kéne ezzel fordulnod.

Ha az ember hozzászokik egy illathoz (vér szaga pl), akkor lehet, hogy kellemesnek fogja érezni, velem történt már ilyesmi. :) (szerintem is kellemes a vérszag, legalábbis nem undorodok tőle)

Egyébként mit érzel amikor fotózod őket?

Mert nem mindegy, hogy mit látsz bele(szerintem)...

2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 dani900 ***** válasza:

Menj rendőrnek, majd nyomozónak, vagy helyszínelőnek.

Ott, ha van hulla, azt fotóznod kell.

Vagy simán újságírónak, az is fotózhat elvileg.

2013. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A rendőrségbe biztos nem jut be a kérdező. Szerintem 1 perc után úgy kidobnák a pszichológiai beszélgetésről, hogy csak na. Ez nem normális ezen a szinten.
2013. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!