Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találták ki a szerelem...

Miért találták ki a szerelem fogalmát?

Figyelt kérdés
Munka nincs (csak álmomban), mindenem megvan, ami a mindennapos kényelmemet szolgálja, de anyámmal lakom. Jó volna elköltözni, de kb 15 éves korom óta még összehajtani sem tudom a ruhámat. Az összes aláírásom érvénytelen, mert gyámom van. Ha tetszik nekem valaki, akkor ő tuti elküld a fenébe. Ha az "igazira" várok akkor inkább ássam el magam? Miért működik másoknál az ami nálam soha? Ha valakit kedvelek és úgy érzem, talán tudnék vele élni, az miért nem elegendő egy lánynak? Miért várják, hogy kimondjam: szerelmes vagyok beléd, és ha kimondtam, meggyanúsítanak azzal, hogy hazudok? Tán az egzisztenciám hiánya miatt? Vagy szimplán jó játék? Milyen ember képes ebből játékot csinálni?

2013. máj. 8. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked mégis mi bajod van? Mert ebből az össze-vissza fecsegésből sok nem derült ki.
2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? miert van gyamod? ahogy a szavaidbol kivettem amikor kimondtad tenyleg hazudtal.
2013. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha én szeretek valakit, az azt jelenti, hogy a hibái még elfogadhatóak, a pozitívumok mellett, mert valamiért többnek látom a pozitívumot, és valami oknál fogva mindig én húzom a rövidebbet.
2013. máj. 8. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem egy szavadat sem, ugyanis a kérdésed maximálisan értelmetlen és a gondolatsorok nem következnek egymásból.


Ha jól értem az a bajod, hogy:

- nincs munkád

- saját megélhetésed és külön lakhatásod

- önállótlan anyuci pici fia vagy, és lusta vagy ezen változtatni, inkább sajnáltatod magad egy keveset

- gyámod van, de nem derül ki, hogy miért is?

- nem tetszel a lányoknak, mert töketlen vagy

- irigykedsz másokra, mert ők nem töketlenek, és nekik van barátnőjük

- ha kedvelsz valakit és úgy érzed vele tudnál lenni akkor ők arra várnak, hogy szerelmet vallj (ami egy teljesen logikus dolog), de te erre képtelen vagy?

- ha mégis kimondtad akkor valami okból hazugságnak tűnt/valóban hazudtál?


Nem ártana elmagyaráznod pár dolgot. Miért élsz otthon, miért nincs munkád, hány éves vagy, mióta tart ez, hány kapcsolatod volt, milyen hosszúak, mi volt velük a gond, miért van gyámod, stb. Ilyen locsogásra nem lehet értelmes választ adni basszus.

2013. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Skizofrénia miatt fapofa vagyok, emiatt nem tudok költözni itthonról, emiatt munkát nem adnak, emiatt van gyámom.
2013. máj. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!