Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vonz annyira a horror,...

Miért vonz annyira a horror, amikor tudom, hogy rosszat tesz?

Figyelt kérdés
Van egy kedvenc játékom: Silent Hill. Tudom, hogy nem kéne mindig azzal a játékkal játszanom, de egyszerűen néha nem bírom ki, pedig tudom, hogy nagyon rossz hatással van rám. Miért van ez? Még valaki ilyen cipőben? Már nem is tudom, hány éve rajongok ezért a játékért, kb amióta megtudtam, hogy létezik, 5-6 éve. Normális?
2013. máj. 1. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Miért lenne rád rossz hatással az a remekmű? :)


Én gyerekkoromban sok olyan játékkal játszottam mint a Silent Hill és nem hinném hogy rossz hatással lettek volna rám.Nem öltem meg senkit,még a hangyákat is kikerülöm,nem taposom el őket :)


Bár legutóbb amikor láncfűrésszel vágtam a fát akkor rám jött egy olyan vágy hogy jó lenne embereken is kipróbálni,de szerintem nem a horror játékok miatt :)

2013. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak olyan sötéten látom utána a világot. 23XD
2013. máj. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!