Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fel akarok hívni egy lelkisegé...

Fel akarok hívni egy lelkisegélyszolgálatot csak nem tudom fel hívjam-e mert sok rosszat hallotam róluk?

Figyelt kérdés
Öngyilkosságot fontolgatom és nem vagyok vallásos. A legtöbb lelkisegély szolgálat hátterében viszont ahogy látam valamilyen vallási csoport van (katolikus pl a szeretetszolgálat lelkisegélye is) Meg azt hallotam csak sablon válaszokat kap az ember,nekem meg speciálisabb a helyzetemen úgy érzem.Mondjuk szerintem amúgy sem tud segíteni lényegében senki sem rajtam de azért meg probáltam volna. Szerintetek megéri felhívni vagy hagyam?
2013. ápr. 27. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod akkor hívd fel. Ha nem tetszik amit mondanak bármikor lerakhatod a telefont.

Ha gondolod írj privátba!

2013. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is fel akartam hívni, de nem találtam számot, csak ilyen vallásosokat. És csak vezetékesről hívhatóakat.
2013. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megpróbálhatod, de közöld előre, hogy nem vagy vallásos. Ha értelmes a vonal másik végén ülő, akkor nem hozakodik elő a vallással. Egy próbát megér.
2013. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már beszéltem eggyel, semmi vallás nem merült fel ott. Kérdezgetett, miért voltam olyan rosszul, pityeregtem kicsit... Jót tett, hogy beszélhettem valakivel.

Ha kérdésed lenne, vagy bármi, írj privátban, hátha tudok segíteni.

2013. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felhívhatod őket, tiszteletben tartják a beállítottságodat. Vagy ha gondolod, írj privátban.
2013. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másik ember akaratát, visszautasítását nem tudod elfogadni?

Hát akkor éld az életed nélküle. Ha meg jól esik, hogy másik embertől függsz, akkor keres olyan szakmát, ahol nélkülözhetetlen vagy.

2013. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!