Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez és hogy érezhetné...

Miért van ez és hogy érezhetném magam jobban? 17/L

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, nem tudok lányokkal barátkozni. Mindig csak fiúbarátaim voltak, nagyon ritka, hogy elvagyok a lányokkal is. Van egy legjobb barátnőm, és rajta és még kb. 2 havercsajon kívül hülyén érzem magam, amikor más lányokkal beszélgetek. Nem tudom megfogalmazni, hogy mi az, de kisebbségi érzéshez hasonlít szerintem. Pedig nincsenek önbizalom gondjaim, csak annyi, mint állítólag egy normális embernek... De valahogy tramplinak, és nem oda valónak érzem magam ilyenkor. Hiába öltözök fel nőiesen és festem ki magam úgy, valahogy akkor sem. (Pedig alapból sincs fiús stílusom). Nem tudok beszélgetni normálisan. Sem a "p*csákkal" sem pedig a vadabb, felszabadultabb lányokkal. Nem értem, hogy mi ez, mitől van és mit lehet tenni ellene.
2013. máj. 1. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már fiúsabb lányokkal is ismerkedni? Szerintem az lenne az első lépés. :)
2013. máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, rájuk értettem a a vadabb, felszabadultabbat, csak nem jól fejeztem ki. Velük is ugyanez van. :\ nem mintha rászorulnék lánybarátokra, de zavar, hogy nem tudok még beszélgetni vagy csak hülyéskedni sem velük. Ja és még az idegen fiúkkal sem úgy, hogy van ott más lány is.
2013. máj. 1. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez természetes is. Kinek mire van igénye. De idővel szerintem ez változni fog. Neten keresztül szoktál lányokkal kommunikálni? Ott hogy megy?
2013. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jmd válasza:
Nem hiszem hogy ez gáz lenne, nekem is van olyan lány barátom aki inkább fiúk mellett érzi jól magát. De talán ha hasonló kaliberűek lennének a lányok mint te akkor könnyebb lenne.Akivel meg nincs közös téma azzal ne foglalkozz, nem kell mindenkinek megfelelni :)
2013. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. :) De nem is az, hogy több barátra meg haverra vágyom lányok közül, csak hogy pl. fel tudjak oldódni kicsit... egyébként neten nem szoktam beszélni senkivel, max face-n meg twitteren. Ott meg csak haverokkal.
2013. máj. 1. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha vannak lány barátaid akkor nem kell ezzel törődnöd. Am. meg én inkább a lányokkal jövök ki jobban, a saját nememmel nem jövök ki annyira. Nyilván sok ilyen típus van még :)


18/F

2013. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gátlás lehet ez, de ha vannak barátaid, akkor nekik mondd el, biztosan segítenének! ;)
2013. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!