Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon alacsony vagyok. Mitől...

Nagyon alacsony vagyok. Mitől érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok... 160 cm. Jó, tudom ez átlagos, de én szeretnék legalább 170 lenni. 178 az álmom :)

Emiatt nagyon rosszul érzem magam, tükörbe se nézek már, emberek közé se járok mert mindenki magasabb nálam. Kisebbségi komplexusom van már, vagy nem tudom. Rettenetesen zavar, minden nap gondolok rá és sokszor sírni lenne kedvem. Annyira rossz így. Kedvesem is magasabb nálam...

Mit tehetnék?

Mitől érezhetném jobban magam, járjak gyerekek közé, akik kisebbek nálam ? :D

Léteznek magasított cipők? Mert magassarkút nem szivesen vennék fel :))

Nőni már nem fogok ugye? 19 vagyok.

Semmilyen eljárás nincs amitől valaki magasabb lehetne?

Megőrülök már, annyira zavar ez engem.


2009. jan. 11. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem írtad hogy nő vagy vagy férfi.Ha nő akkor hagyd abba a hisztit pont jó vagy te ekkorának.Ha férfi akkor se búsulj lehet hogy nősz még ill. gondolj arra hogy a forma egy-es pilóták is milyen alacsonyak közbe meg gazdagok és rajonganak értük.Nem olyan nagy hátrány ez.
2009. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Elhiheted, hogy a magasságnak is vannak hátrányai.. Én 178 cm vagyok, és ami cipő tetszik, az biztos, csak 38-as vagy 40-es méretig van, az én lábam 42-es. Gatyát is nehéz megfelelő méretben találni. Valamint sokszor vannak a hát-derék fájdalmaim. Ja és a tömegközlekedési járműveken midig beverem a fejem a kapaszkodókba.. És engem meg az zavar, hogy körülöttem mindenkire le kell nézni, főleg ha többen vagyunk, eléggé zavaró, hogy úgy nézek ki, mint egy óvónő a kisgyerekek között.. Szóval ne búsongj, minden testmagasságnak vannak előnyei, hátrányai, te nem véletlenül lettél ekkora, te így vagy te..
2009. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vagy ennyire kiakadba ettol?? A párodat zavarja? A barátaidat zavarja? Ezen kivul nem hiszem, hogy valami más kulsoségi bajod lenne?! Szerintem pasi vagy a magas sarku cipo miatt :-) De vannak vastag talpu cipok pasiknak is! Mutét is van, de gondolom annyira nem akarod ezt komolyan. Ilyenkor eltorik a lápadat és csavarokkal illestik ossze és ugy várják meg hogy ossze forrjon! Borzalmas fajdalom és 1-3 cm amit kapsz érte! Szerinted megéri ? Én is kicsi vagyok, de lány, szoval nekem marad a magas sarku! De ovodába dolgozok és van olyan gyerek aki a vállamig ér és csak 5 éves :-) Sot nekem is volt olyan pasim aki kisebb volt mint én! Én is kicsi vagyok, de akkor o mekkora lehetett :-) Engem se zavart meg ot se! Nincs veled semmi baj, ezen változtatni nem tudsz és nem is kell! Szerezd maga olyanak amilyen vagy!!!
2009. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nő vagy,nem gáz: )

én 158 cm vagyok.az összes voltbarátom imádta h alacsony vagyok.és a legtöbb fiú így van ezzel.aranyosnak találják..: )

2009. márc. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!