Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bűntudatom van, mert nincsenek...

Bűntudatom van, mert nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy így 2 év után mondhatni "ráuntam" azokra a barátokra akikkel egykor nagyon jóban voltam, már alig van közös nevező. Nem merem elengedni őket, mert félek, hogy teljesen egyedül maradok. Már sehova nem járok, mert ők sem hívnak és nagyon rosszul érzem magam. Tudom, hogy barátokat kellene keresnem, de sajnos minden nap ugyanazokkal az emberekkel vagyok összezárva és rettenetesen kimerülök a folyamatos jópofizástól és suli végére olyan vagyok mint egy darab szemét. 16/f
2013. ápr. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is. Nem mindig kellemes teljesen egyedül lenni, tény, de sokkal kevésbé megterhelő, mint olyan emberekkel jópofizni, akiket nem kedvelsz túlságosan. Új barátokat nem könnyű találni, de nem lehetetlen. Gondolom vannak dolgok amik érdekelnek téged, próbáld megtalálni azokat az embereket, akiket hasonló dolgok érdekelnek. (Akár élőben, akár az interneten.)
2013. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bűntudatod - ezennel közölhetem - hamis. A valódi bűntudat ugyanis hibát és bűnt feltételez: márpedig miféle bűn volna az, hogy ráuntál egy csomó dögunalmas emberre és új arcokra, más társaságra vágysz? Ez nem bűn!


Vegyél egy mély lélegzetet és keress új barátokat, olyanokat, akiknek a közelében feltöltődsz és jól érzed magad, nem pedig kimerülsz és szemétnek érzed magad.


Még olyan nagyon fiatal vagy...annyi lehetőség áll előtted. Vágj bele! Sok helyen lehet ismerkedni, nem csak a közösségi portálokon. Könyvtár, mozi, színház (ha jársz), kutyasétáltatás stb.

2013. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves fiu vok. ha gondolod irj privátot
2013. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!