Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyon gáz, ha 18 évesen...

Az nagyon gáz, ha 18 évesen nincsenek és nem is vtak még barátaim/barátnőm?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Nincsenek barátaim. Külvilágtól elzárt területen élek a suliban meg nem kedvelnek, ezért nincsen lehetőségem ismerkedni. Interneten próbálkoztam évekig ismerkedni, de beleuntam, mert pár emberrel örültem, ha eljutottam odáig, hogy 1x taliztunk, de aztán semmi, megszakadtak a beszélgetések. Szegény családban élek és ráadásul azt se nagyon tudom, hogy melyik nemhez vonzódom. Én egy buta és ronda srác vagyok. Élni sincsen kedvem, mindig azt kívánom, hogy bárcsak meghalnék :(

2013. márc. 29. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
merre laksz, hogy el vagy zárva?
2013. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak sajnálatos... próbálkozz még!
2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

" ráadásul azt se nagyon tudom, hogy melyik nemhez vonzódom"



Ha nm tudod kit keresel akkor mégis hogy akarod megtalálni??

2013. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én az igenhez vonzódom :D
2013. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

egyáltalán nem gáz. suliban próbálj meg innentől más emberekkel barátkozni, ne azokkal akikkel eddig próbálkoztál.

és egyébként merre laksz, hogy el vagy zárva?

2013. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
okéé nincsenek barátaid jól van... de szerintem ne butázd le magad az ellen tudsz tenni... törj ki a szegénységből és tanulj... az csak rajtad múlik vagy olyan maradsz mint most vagy változtatsz!
2013. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Legalábbis én nem tartom annak, nekem sincsenek barátaim. Van egy-két ember akivel neten beszélek... A suliba mondjuk vannak "haverjaim" Azonban inkább már csak velük lógok, de nem is igen beszélek velük. csak azért vagyok ott, hogy ne legyek teljesen egyedül.
2013. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írj rám ha van kedved barátkozni :)

18/f

2013. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MESI0202 válasza:
Szerintem ne akarj meghalni. Szerintem nézz ki hogy mi lehet az amin változtathatnál magadon de ne hogy olyan legyél mint egy öngyilkos. Próbálj beszélni másokkal hogy hátha tetszenél valakinek. De ne akarj meghalni.
2014. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MESI0202 válasza:
Ui.: nekem sincs annyira sok sőtvszinte nincs is olyan barátom aki örök. Senki nem talál olyan barátot.
2014. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!