Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinalnal az otos lotto...

Mit csinalnal az otos lotto fonyeremenyevel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Befektetném a 3/4-t ingatlanba,aminek a hozamaiból simán megélek,a maradékból elmennék tőzsdei tanfolyamra,vennék ruhákat(ruha teszi az embert),és a sportra költenék(testépítés),ennyi,nem szórnám el mint egy páran itt írták,ez a pénzügyi IQ hiánya.

Dr Tóth András pénzügyi tanácsadó oldalát tessék böngészni,nagyon korrekt.


22F

2009. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
rendberaknám az életem, és óriási kutyamenhelyet, alapítanánk, a családommal. a kutyámról nevezném el.
2010. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kifizetném szüleim tartozásait vennék nekik egy új autót és adnék ház felujjításra. báttyámnak adnék 30 milliót belőle. építettnék egy super házat magamnak csin jogsit és vennék autót is. Többit beraknám kamatozni, illetve állatmenhelyt csinálnék, utazások külföldre, és lehet h meggondolnám h folytassam e a sulit.xd
2010. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nyerek befektetem és adományozok belőle,de névtelenül.
2010. márc. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is kifizetném a házunkra, és az autónkra felvett hitelt. Azután vennék egy lakást pécsett, mivel ott tanulok, és egy saját autóra is befizetnék. A nyeremény javát lekötném, hogy kamatozzon. Milliárdos nagyságrendű összegnél szerintem már a kamatból is vígan meg lehet élni... :) Majd miután végeztem az egyetemmel saját vállalkozásba kezdenék.
2010. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!