Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet kapcsolatokat...

Hogyan lehet kapcsolatokat építeni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják, hogy kapcsolatokat kell tudni építeni, mert az jó és abból tudok később sikeres lenni. Ok, de ez mit jelent? Bemegyek akárhova és közvetlenül elkezdek beszélgetni bárkivel? Vagy hogyan lehet "kapcsolatokat építeni"?
2013. ápr. 16. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen, barátok- barátai... Tudni kell észrevenni azokat, akik még valaha hasznosak lehetnek a számodra. Durván hangzik, de ez az igazság. Ha több nagy társaságba mozogsz, akkor meg főleg szűrnöd kell az embereket.

Nagyon lebutított formája, ha beszélgetsz vele, közös témát keresel, esetleg segítesz neki valamiben, tanácsot adsz, telefonszámot cseréltek, jelölöd a fészbúkon. Így elindul valami, azt ha szükséged lesz rá, akkor legközelebb bátran keresheted, mert már Te is segítettél neki valamiben.

2013. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb. ezt jelenti, amit az első mondott.

Kapcsolatokon keresztül igazából nem nagyon lehet eljutni sehova, és nem kel ezen felhorkanni. Nem kihasználásról, átgázolásról, átverésről van itt szó,csupán arról, hogy aki közvetlenebb, nagyobb kapcsolati hálóval rendelkezik, és meri kinyitni a száját, mikor segítségre van szüksége, vagy bármire, több esélye van "túlélni", vagy hozzá jutni az adott szükséges dologhoz, mint aki magába zárkózottabb.

Nem kell ezen úgy fenn akadni, régebben bőszen hangoztattam én is, hogy aki barát, az így meg úgy, nekem nincs szükségem másokra. És ebbe belemerevedtem.

Rájöttem, ha mindenen húzom a számat, egyszerűen nem marad körülöttem ember, így rugalmasabb, toleránsabb lettem.

Igen, a kapcsolatok fontosak, de ez nem az jelenti, hogy mindenkit hagyok a számba mászni, turkálni a magánéletemben, szimplán leállok vele pár szót beszélgetni, és hidd el, ez a pár szó,ami egy telefonszámot, címet jelent, néha akár szó szerint életmentő lehet később.

2013. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

színészkedéssel. pl ott van a politika, az alegnagyobb kapcsolatépítés.


a) adott egy igény ez egy ember igénye

b) adott a te igényed)


ha tudod mit kell megadni amásiknak, ogy érdekelt legyen a te céljaid segítésében ,akkor jó kapcsolatépítő vagy.


pl tegyük fel nő vagy


a) a férfiak szeretik a szexet

b) neked pénz kell


effektív kiaknázás: a külsőddel és viselkedéseddel eléred, hogy mások a te elérésed reményében pl fizessenek egy kör piát, vagy adjanak kölcsön akármire.

nem kell betartani ígéreteket, legjobb, ha nem is ígérsz semmit, ezért szerretnek pl a nők kétértelműek lenni, hoyg kimagyarázhassák.

vagy elég ha csak valaki a külső d miatt barátkozik veled, mert tudatalatt van vlamai vágya, és ezért rajta kereszül érsz el valaki mást.


ugyanez működik a drogokkal is (mási kerőteljes eszköz a szex mellett) és a pénzzel. ide sorolható még a hatalom-hírnév-elsiemrtség is, vagy egyéb érdeklődési körök, pl sport.

2013. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dani900 ***** válasza:
100%

tehát, a 3-mas szerint színészkedj, befolyásolj, és verd át másokat....

rövidtávon épít...aztán amikor kiismerik az ilyet, kerülni fogják mint a pestisest...én sem tartok olyannal kapcsolatot, semmilyet, aki befolyásolni akar, átver, kihasznál.

2013. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, senki sem tart ilyenekkel kapcsolatot, mert a profik jól tudják előadni hogy kihasználnak. majd nézd vissza a válaszod 2 év múlva, és számold össze, hányan vertek át...
2013. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dani900 ***** válasza:
100%
én számon tartom, nem vagyok látó, én sem, de amikor kiderül valakiről, akkor nincs visszaút, és sokan ezt nem teszik, megbocsátanak ezerszer, meg elnéznek, hogy majd megváltozik......csakhogy nem fog, mert ha nincs következmény, akkor nincs visszatartó erő sem, ugyanúgy átver holnapután. És erre kéne figyelni.
2013. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!