Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tanuljak eredményesen...

Hogyan tanuljak eredményesen az érettségire, hogy közben nem kapok ideg összeroppanást?

Figyelt kérdés
Kezdek pánikba esni az érettségi miatt, ráadásul mellé nyelvvizsgázni is fogok. Habár -legalább én úgy érzem- lelkiismeretesen készültem: külön tanárokhoz járok, előkészítőkre is és otthon is készülök. Ennek ellenére úgy érzem SEMMIT SE TUDOK, ha valamit fel kell idézni, amiről tudom, hogy pár hete még beszéltem is róla, nem tudom mi, nem emlékszem rá. Ezenkívül teljesen padlón vagyok, amikor le kéne ülni tanulni, bekerülök valamiféle "Ki nem sz@rja le" állapotba, nem tudok semmit kedvet sem kicsikarni magamból, fáradt vagyok. Azonban Demoklész kardjaként ott lebeg a fejem felett a viszga és én teljesen felkészületlennek érzem magamat. Naptárt akarok készíteni, amibe beleírnék mindent és beosztanám az időmet az utolsó hónapban. Segítségre lenne szükségem, hogy hozhatnám be a lemaradásomat az utolsó időben is, mert így végig gondolva a semmire pazaroltam el egy csomó időt!
2013. márc. 29. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi van, ez természetes. Én is ugyanígy vagyok, bár én leginkább csak arra koncentrálok, ami kell a továbbtanuláshoz, a többiből megelégszem a 2-sel (pl. matek) de azért a töri jó lenne, ha egy 4-esre sikerülne.
2013. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak egy húzós szak az első, amire elég kevesen kerülnek be, tehát elég gáz ez így...:S
2013. márc. 29. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is az. És sok múlik az emelt érettségimen, de egyelőre azon vagyok, hogy minél jobban sikerüljön megírnom az érettségimet. Majd júliusban ráérek azon parázni, hogy felvesznek - e vagy sem. (:
2013. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben aztán teljes mértékben egyetértek veled! :D
2013. márc. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!