Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a gazdag...

Mi a véleményetek a gazdag gyerekekről?

Figyelt kérdés
11-13 évesekre gondolok!!!
2009. szept. 12. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát ja, inkább legyen valaki elkényeztetett, mint irigy.


Bár én már bőven középiskolás vok, de van egy osztálytársam, apuci egy pöppet maffiózó, aztán van pénz rendesen, de engem nem érdekel. Jóban vagyok vele, és nem vagyok irigy egy kicsit se, mert mi se épp nyomorgunk, meg tudom magamról, hogy bennem van a potenciál, hogy később ne jelentsen problémát a pénz nekem se.

2009. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mert ha el volt kényeztetve, és mindent meg kapott, akkor egy kis p*cs lesz belőle, ha viszont nem kapott meg mindent, és jó dolgokat kellett csinálni cserébe hogy megkaphassa, akkor nagyjából normális lesz. Nekem van pár haverom akik elég gazdagok, és nem azzal menőznek hogy milyen autójuk, meg mennyi pénzük van, hanem bicikliznek(bmx, dirt/street), és mellesleg jófejek, nem ilyen buza újgazdag köcsögök
2009. szept. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaaa de sokminden függ a neveléstől is. Volt egy osztálytársam is aki egy büdös kocka, nagyon hülye a stílusa, gazdagok, és utálja a szüleit, mert "azért", pedig mindent megkap tőlük... az ilyeneket fejbe tudnám baszni szivlapáttal.
2009. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok irigy. csak nagyon bunkó az osztálytársam!
2009. szept. 13. 10:45
 15/15 anonim ***** válasza:
senki sem tehet arról, hogy hova születik
2012. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!