Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolkodom 14 évesen...

Miért gondolkodom 14 évesen házasságról és gyerekekről?

Figyelt kérdés
Mindég ara gondolok, hogy milyen jó lenne ha apa lehetnék és nekem is lenne gyerekem :) Normális ez?
2010. aug. 6. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ue. 15/L :D
2010. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. Remélem később is így állsz majd hozzá. Azért gondolkodsz róla, mert a család nagyon fontos dolog és te sem szeretnéd elmulasztani majd, hogy alapíts egyet.:P
2010. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi ,ez normális!

Velem is volt ilyen ,még kb 11-12 éves lehettem.Igaz én lány vagyok, de szerintem a legtöbbnél előfordul ilyen:-)

MOst már úgy vagyok vele, hogy nem akarok se férjet, se gyereket:D:D De ez én vagyok:)

18l

2010. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az? Normális.
2010. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanújjá!
2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sya! Szerintem azért érzed így, mert szeretnél már felnött lenni...van rá valami gondod? a felnőttek életét könnyebbnek érzed esetleg?...
2010. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális! Akár életkori sajátosságnak is betudhatnánk. Ez az az időszak amikor az ember gyereke se gyereknek, se felnőttnek igazán nem érzi magát. Pedig inkább még az előbbi igaz rá. Fantáziál, ami ugyan olyan egészséges, mint pl.: a vízivás. Nem kell aggódnod miatta, legalább nem felnőtt fejjel beparázni az elkötelezettségtől, mert lélekben már készültél rá. Mellesleg a házasság és a gyerekek könnyebben elérhetőek, mint mondjuk egy luxusizé. Szóval ne aggódj! Nincs semmi gond. :)

14/l

2012. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!