Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi van velem. Ez a...

Nem tudom mi van velem. Ez a tinikor miatt van?

Figyelt kérdés

Hangulatváltozásaim vannak. egyszer jó kedvem van, akkor mindig a középpontba vagyok. ijenkor imádok mindenkit.:DD csomót hülyülök, meg be nem áll a szám.

Máskor meg csak ülök ott magamnak. Tök hirtelen lesz rossz kedvem, de ok nélkül. Nincs kedvem semmihez, legszivesebben csak feküdnék és sirnék. ijenkor tiszta lúzernek nézhetek ki. nem is beszélek senkivel, max válaszolok ha kérdeznek.

Ez a tinikor miatt van, vagy depresszió?

Előre is köszi a válaszokat.

14/l


2013. márc. 3. 21:19
 1/5 anonim válasza:
A depresszió, csak akkor alakul ki, ha volt rá oka. Legalább is szerintem nem eshetsz csak úgy depresszióba. Ahhoz kell egy fajta "forrás", ami okozza a rossz kedvet.
2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tinédzser korban vagy? Akkor valószínűleg annak is betudható! Persze közrejátszhatnak a hangulatingadozásaidban a családi háttered, esetleg valami gyógyszer, amit tartósan szedsz, annak a mellékhatása is lehet! Nem kell megijedned szerintem!
2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Családdal semmi gond.:) gyógyszereket sem szedek.

2013. márc. 3. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Igen, leginkább a tinikor miatt van.

OFF: Nem tudom miért, de most úgy gondolom, hogy tök aranyos lehetsz:) Bár lehet ez amiatt van, hogy mondtad, hogy legszívesebben sírnál.Nálam pedig van egy olyan dolog, hogy szeretem, ha egy lány sír.Nem azért, mert élvezem, hogy rossz neki, hanem mert ilyenkor legszívesebben odamennék hozzá és megvigasztalnám.Pl. ahogy azt olvastam, hogy feküdnél és sírnál, nekem az jutott eszembe, hogy én meg melléd feküdnék és megpróbálnálak megvigasztalni, esetleg átölelni.Utálom egyébként, hogy ilyen érzelgős vagyok...

2013. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, köszi.:) aranyos vagy.

nemtehetek róla.:D

2013. márc. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!