Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg kilógok? Azt érzem...

Tényleg kilógok? Azt érzem hogy kilógok és nem vagyok menő azért mert nem cigizek vagy nem teszek annyira vad dolgokat!

Figyelt kérdés
Szeretnék jó lenni de nem akarok kilógni az érzéseim felismerhetetlenül vegyesek de szeretnék rendes normális alak maradni! segítsetek egy 12 éves lányak! köszi
2009. szept. 11. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy nem, én úgy hallottam, hogy a cigi nemsokára kimegy a divatból. Én is leszoktam - ja, 24 vagyok amúgy :) - és a barátom is, sőt a barátaim közül ketten. Sajnos, a környezetemben történt egy elég komoly haláleset cigi miatt, így eszemben sincs újra rágyújtani. Bár, sose szokna rá senki!
2009. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18:56 A vad dolgokra szükség van, de nem 12 évesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18:56 És majd ha neked hal meg valakid a cigi miatt, majd megtudod, mennyire vad a cigi.
2009. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor én mit szoljak:)? 15éves vagyok

és nekem is ugyanez a problémám de bennemis kavarogtak sokáig az érzések..denemérdekele mások hülyesége miatt én nem leszek hülye ugyanugy jobbanvagyok velük nemis néznek le engem ezért szerintem inkább felnézhetnének rám amiért nemvagyok ilyen buta:) és ha valaki lecikizz emiat..hát akkor azt te nézdle.. mert neked semmi szégyenkezni valod nincsen..:)

2009. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!