Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg kilógok? Azt érzem...

Tényleg kilógok? Azt érzem hogy kilógok és nem vagyok menő azért mert nem cigizek vagy nem teszek annyira vad dolgokat!

Figyelt kérdés
Szeretnék jó lenni de nem akarok kilógni az érzéseim felismerhetetlenül vegyesek de szeretnék rendes normális alak maradni! segítsetek egy 12 éves lányak! köszi
2009. szept. 11. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Szeriintem egyáltalán... sőt... büszke lehetsz magadra hogy nem cigizel stb.

Én is 12 éves vagyok. Nem cigizek.Nem lopok nem csinálok durva dolgokat. A barátaimmal nagyon jól elvagyok.

ne hagyd magad rábeszélni a cigire és egyéb iylen butaságokra. Van egy ismerősöm aki cigizik. 14 éves. nagyon jól elvoltunk. Mondtam neki h a cigi vagy én. ő a cigit választotta. Mert azt hiszi hogy ez olyan menő.

Na remélem azért értetted amit mondtam.

egy szintén 12 éves lány

2009. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy probléma van azzal aki 12 (6.-os) éves korában cigizik!
2009. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó látni, hogy vannak a tizenéves korosztályban is értelmesek még :) Maradjatok önmagatok mindketten, ne változzatok senki kedvéért!
2009. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem cigizek és elítélem az ilyen "vad" dolgokat! Szerintem is jól teszed hogy nem cigizel! Én 13 éves vagy és bár vannak olyan osztálytársaim akik isznak,cigiznek...de én jól el vagyok az ilyen szemléletű barátnőimmel úgyhogy én így jól érzem magam.Szerintem ne foglalkozz a többiekkel hanem éld a saját életedet a barátnőddel. :)
2009. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az általános iskolás éveim nekem is ilyenek voltak.kavarodtak bennem az érzések,szerettem volna menő lenni,de szerettem volna ha a szüleim büszkék lehetnek rám.Hát ez a kettő nem egy együtt!Ezért kevés barátom volt általánosban!DE hidd el ez nem lesz mindig így.

Most kezdtem a középsulit,nagyon tetszik jó az osztály meg minden.SENKI NEM NÉZ LE azért mert nem cigizek.Sőt,nagyon is jóba vagyunk pedig sokan cigiznek stb. Vannak olyanok akik tök jó fejek attól h cigiznek és nem zavarja őket h te nem vagy ilyen!NE aggódj,te is találsz majd ilyen barátokat,mint én(:

14/L

2009. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

DEhogy lógsz ki! Ilyen soha eszedbe ne jusson!!! Tiszteletreméltó szerintem, hogy manapság még akad ilyen.

LEhet durván hangzik, de nekem tesóm is 12 éves, és ha megtudnám, hoyg cigizik, vagy iszik, akkora sallert adnék neki, hogy egy jó darabig nem tudna felállni. Mert igenis, aki ilyen idősen ezt csinálja, az megérdemli.

Ha gondoljátok, le lehet pontozni, nem érdekel...

2009. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem nagyon jól teszed hogy nem cigizel, nem iszol, maradj is ilyen normálisnak!! Én 16 éves lány vagyok, és szintén nem cigizek, nem iszok, bár a cigit kipróbáltam már, elszívtam eddig életemben kb 5 szálat, mert olyan társaságba kerültem, de azt mondom, a cigi egy hatalmas baromság, elítélem nagyon azt, aki kitalálta ezt a szervkárosító izét, ha tudnád mennyire káros... az alkohollal is úgy vagyok, hogy nem szoktam fullrészegre inni magam, ilyen még sose volt, nagyon ritkán iszok pár korty sört, mikor a szüleim is isznak. ha a többiek azt mondják nem vagy menő, mert nem cigiznek,NE foglalkozz velük, hülyék, egyáltalán nem menő az ha vki cigizik, főleg ha ennyi idősen.. lesznek rendes barátaid is, csak kitartás! :] és remélem nem fogsz csak miattuk cigizni, mert az 'menő'!
2009. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek!!!
2009. szept. 11. 20:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Tényleg ilyeneket csinálnak manapság a 12 évesek?! Nekem van egy ismerősöm, akinek ilyen korú a fia, de az leszámítva, hogy halálfejes cuccokat hord, nem jár nőzni, cigizni meg bulizni :S De minden 2. kérdés erről szól... Hogy 12-14 évesek kilógnak, mert nem szxelnek vagy nem cigiznek. Ez felháborító!!
2009. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
cigizni nem feltétlen kell, abba semmi vad nincs. de vad dolgokra szükség van.
2009. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!