Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a babákat, ez normális?

Utálom a babákat, ez normális?

Figyelt kérdés
Undorodom, nyáladzanak és néha még rettegek is tőlük.

2013. febr. 22. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Robin?
2013. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, hogy normális!!! Főleg a rettegés a normális, hiszen emberhúst esznek, vért isznak, sötétben ijesztgetnek stb. HÜLYE!!!
2013. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom miért lett letámadva a kérdező, én sem szeretem az ilyen 4-5 év alatti kisgyerekeket. Aranyosak, de nem szeretem őket. 36 éves tanárnő vagyok. Nem tervezek családot, egyedülálló vagyok, szüleimmel élek és így jó nekem. Nem azért nem szeretnék gyereket mert nem szeretem a kicsiket, hanem amúgy sem...
2013. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
47%
8-as válaszoló vagyok. Én mondjuk nem támadtam le,de szerintem nem normális. Ugyanis nem azt írta,hogy nem szereti őket. Hanem,hogy utálja,undorodik és retteg. Rettegni egy babától szerintem nem normális dolog.
2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Tanárnő, a kérdező nem azt kérdezte, hogy az normális-e, hogy nem akar gyereket, hanem hogy undorodik és retteg tőlük. Véleményem szerint egyáltalán nem elítélendő, ha valaki nem akar gyereket, de hogy rettegjen tőle az azért valljuk be elég furcsa.
2013. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!