Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok gáz, amit...

Mit gondoltok gáz, amit csinálnék mondjuk?

Figyelt kérdés

Sok osztálytársam, szinte mind a számítógépes játékok iránt van "megbolondulva", életük nagy részét az teszi ki, hogy éjjel-nappal nyomják a játékot, másról nemigen beszélnek. :d

Nem vetem meg ezért őket, de 10k-t kiadnak egy játékért meg gépfejlesztésbe annyi pénzt ölnek. Egyik gyerek mondja, 200k-ból összeraknék egy új gépet s akkor minden full grafikán futna...

Régebb játszottam én is, de közel 20 évesen se időm, sőt kedvem sincsen már. Inkább ruhákat veszek, utóbbi időben a drága divatházak termékei fogtak meg (cipő, kabát). Erre gyűjtök az gáz? Mit gondoltok nagyobb ökörség, mint ez a játékos dolog? Pár cuccot vennék itt, persze pólóra nem adnék ötször annyi pénzt, de a fentebb említett dolgokért annál inkább... Nem egy-két évre venném, gondolom ha vigyáz rá az ember akár örök darabok is lehetnek...



2013. febr. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ökörségnek ökörség. De kevésbé ha megnyugtat, legalább valami olyanra költesz, ami a valós életeddel van összefüggésben. A nők amúgy sem szeretik a kockákat, inkább akkor nézzél ki "divatosan".
2013. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj kimaradt, férfi vagyok :D
2013. febr. 8. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát engem idegesítene ha egy fiú mindig gépes vackokkal lenne elfoglalva! Szerintem jól teszed ha nem ez tölti ki minden gondolatodat!
2013. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, mindenkinek kell valami kikapcsolódás. Lásd be, ha nem lenne valami, amiben leeresztheted a fáradt gőzt, már te is kiugrottál volna a tizedikről. Akárcsak én. Meg mindenki más. Ha a többi arc a billentyűcséplésben látja élvezetét, hagyd rájuk, ez végülis olyan mint valami hobbi. (Én is játszok, szóval lehet, hogy kicsit elfogult vagyok, bár én nem tologatom naphosszat az egeret, meg nem ölöm az összes kessem a kasztniba.) Ha te meg a ruhákban látod a kikapcsolódást, akkor abszolútde nem ökörség a dolog. Én mondjuk kissé szokatlannak érzem, hogy egy férfi ruhavásárlás közben érezze magát felszabadultnak, dehát nincs kőbe vésve, hogy tilos. Akkor meg miért ne?


17/F

2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem például egyforma, de az én hobbim sem lehet jobb, bármi légyen!
2013. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!