Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen fiús lányokról?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már, hogy milyen fiús vagyok. ami engem nem nagyon zavart, de viszont egy fiú barátom azt mondta nevetve, hogy azért barátkozik velem mert én egy fiú vagyok. kicsit rosszul esett, mert találtam egy olyan oldalt ami a fiús lányokról szól és eléggé bántott, hogy ott ilyeneket írtak: "valójában lezbikusok vagy biszexek" belsőleg azért vagyok fiús, mert egyrészt rockot és metált hallgatok és több a fiú barátom, mint a lány, mert a témájuk is jobban érdekel, mint amiről a lányok beszélnek.és külsőleg se öltözködöm lányosan, de nem vagyok igénytelen .. nem hordok bő, kopott ruhákat és a hajam, arcom, fogam is mnidig ápolt. 16/L
2013. jan. 24. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Főként azt, hogy egy kicsit fiús, de abból még nem következik egyértelműen, hogy leszbikus vagy biszexuális lenne. Bár én gazából elég elfogadó vagyok. Persze egy kicsit érdekes, mert nem megszokott jelenség, de a személyiség egy elég összetett dolog.
2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valaki vagyok csak válasza:
Én is kicsit fiús vagyok,de voltam már szerelmes és eddig csak fiúba.
2013. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!