Félsz a vihartól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyooon!!:(
2009. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem is de félek is. Imádom nézni, ahogy villámlik, de ugyanakkor megrémít
2009. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
imádom, sokat nézem, szeretem a villámlást és a dörgést is, imádok elázni, csurom vizesen álni az esőben :)
2009. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
18:16 Ffi v nő vagy? Tetszik ez az esőben álldogálás! Én még nem próbáltam.
2009. szept. 5. 18:40
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
a mennydörgéstől nagyon félek, az esőt és a villámlást imádom. a kutyám pedig a villámlástól fél, a mennydörgést ugatja, az esőt nézi az ölemben:)
2009. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen imádom a vihart főleg akkor mikor villámlik jön a nagy szél elsötétül minden olyankor szeretek egyedül lenni szeretem azt az érzést ami olyankor bennem van olyan horror szerűség mindegy ezt jobban nem tudom leirni mások szerint őrült vagyok de hát ez van :)
2009. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Gyűlölöm a viharokat,főként a szélvihart. Olyankor a világból tudnék kirohanni.Borzalmas érzés.Annyira félek tőle ,hogy orvosi segítségre volt szükségem.Írhatom ,hogy most már nem annyira rettegek,de mikor meghallom a tv-ben,hogy jön a szél akkor még néha mindig elfog a félelem.
2009. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%
igen, egy olyan villám az fájna, meg legutóbb, épphogy nem ázott el a 200€-s ipodom
2009. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A vihartól már nem, csak a villámoktól. Egyszer elmentem sétálni, vittem ernyőt is, de mikor kitört a vihar, lehajolva rohantam végig az utcán, csukott ernyővel. Ráadásul láttam is becsapni a villámot. A Meki előtt volt egy fa, oda vágott be az istennyila.

Ez Kaposváron volt.

2010. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Imádom a vihart. Megnyugtat. Olyankor mindig sokáig ülök a teraszon betakarózva egy székben és nézem a villámokat. Ha éjjel van, amikor már alszok és felébredek rá, vagy aludni készülök akkor imádom hallgatni, ahogy az eső csapkodja a redőnyt, meg a tetőt, a szél meg rázza a kaput/redőnyt. A monoton hangja nagyon hamar elaltat... Meg park mellett lakunk...és mikor az erős szélben susog az a sok levél <3

Nincs jobb ennél. Mindig alig várom a nyarat, hogy jöjjenek a viharok :D

2010. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!