Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Secret- A titok. Vélemény?

Secret- A titok. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

igaz, beválik.

the celestine prophecy-ajánlom

deal carnegie a sikerkalauz- ezt is :)

2010. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugy néz ki hogy bejön!!:D
2010. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Működik :D Alig hiszem el, soha nem hittem az ilyen dolgokban. Ez egyszerűen hihetetlen. És nem csak hosszútávú dolgokban működik, hanem pl. előző éjjel azt akartam, hogy egy bizonyos személlyel álmodjak. Hopp és vele álmodtam. :) Ráadásul azt akartam, hogy valaki keressen fel engem, és megkeresett. Szóhoz sem jutok. :D
2010. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
nekem a titok teljesen megváltoztatta az életem, most pl.: szín 5.-ös tanuló vagyok az egyetemen ugyanannyi tanuláásal, mint előtte 2, 3.-as. Csak azért, mert úgy megyek vizsgázni, hogy 10000%-ra tudom, hogy 5.-öst fogok kapni, s már előre látom, hogy a tanár beírja stb.
2010. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

100%-osan állíthatom, hogy működik. Eset:


Kb. egy hónapja öt darab egyesem volt nyelvtanból, semmi más. Előtte ismertem a titkot, de nem nagyon használtam, de eszembe jutott. Elképzeltem ahogyan átveszem megkönnyebbülve a bizonyítványomat avval a tudattal, hogy ha nem is a legjobb jegyekkel, de sikerült átmennem mindenből. Minden nap élénken koncentráltam, és most lám: pár nap múlva évvége, és semmiből sem bukok..

2010. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Annyira mukodik, hogy kotelezoen oktatnam, es kotelezo olvasmannya tennem a sulikban!

A 13 eves unokaocsem is alkalmazza, es megy neki mint a karikacsapas.

Korra nemre valo tekintet nelkul mukodik!

Koszonom!

2010. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Oké, most valamit nagyon el kéne érnem, de hiába koncentrálok rá nem sikerül! Mi lehet a baj?
2010. jún. 27. 22:22
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem rákoncentrálsz te,hanem görcsölsz rajta.Ne tedd!
2010. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az alapötlet az kóser, de amikor atomfizikával kezdik magyarázni, az már betette a kiskaput. Ez egy olyan dolog, hogy "jó annak, aki pozitívan gondolkodik", amit mindenki tud már, csak ki van színezve és tudományos magyarázatot akarnak rá adni, mert az emberek vevők rá.
2010. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Olvatam valahol, hogy egy kísérlettet végeztek, amihez meghívtak 30 embert, aki abszolut balszerencsésnek tartja magát, és 30-at, aki mázlistának tartja magát.

Mindannyiukat egyesével végigsétáltattak egy üres utcában, aohl elrejtettek egy pénzérmét. Azok, akik magukat szerencsésnek tartották, mindannyian észrevették, de akik pechesnek, azok közül egy sem. Lehet ez véletlen?:D

2010. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!