Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Secret- A titok. Vélemény?

Secret- A titok. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Bejön. Emberi kapcsolatok esetén viszont ha a másik fél is ismeri a Titkot, akkor csak akkor jön be ha a másik fél nem akar ellentéteset. Pl ha te meg akarsz szakítani egy kapcsolatot és a másik pedig szeretné a kapcsolatot fenntartani akkor nem fog sikerülni.
2009. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Van benne valami,de ne vedd szentírásnak.

Engem arra a mondásra emlékeztet,hogy segíts magadon,Isten is megsegít!

2009. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Állítólag működik.Nálunk a suliban szinte az összes tanár hisz az agykontrolban,A titok is erre épül.Sőt mi pszichológia órán még meg is néztük a filmet.
2009. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak az akaraterő, és az elszántság jelentőségét hangoztatja, nincs ebben semmi extra. Azt mondja el hogyha van elég akaraterőd bármire képes vagy...
2009. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csúcs !

Használni kell és akkor működik.

Én mindennap beleolvasgatok....

2009. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Mi is megnéztuk suliban!

Igaz, amit a konyvben írnak, de nem pontosan úgy, ahogy leírják...

Tényleg mindened meglehet, mindent elérhetsz, ha igazán akarod. De csak ha igazán akarod és képes vagy áldozatot hozni érte és semmitol nem riadsz vissza, turelmesen vársz és teszel is érte, amennyit csak tudsz!

2009. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ott van Salamon király - bölcsességek könyve is.ott leír pár dolgot,milyennek kell lenned,ha sikeres akarsz lenni,csak más környezetben írja le a dolgokat,itt több ösztönzést kapsz a belső erők kiaknázásával,plusz tudományosan is alátámasztják.Mind a 2 jó.De itt tudatosul az emberben,hogy amit igazán elakar érni,az nem biztos,hogy az amit a jelenben érez,és túl sok negatívum lehet a gondolkodásában,ami elindíthat egy negatív láncolatot.A tudatosság az egyik fontos elem,ami mindkét könyvben benne volt...A 3.könyv a motorkerékpár ápolás és a zen művészete,ahol valamelyest taglalja a világ 2 felé "szakadását",már az ókorban.A tudomány alapú gondolkodás,és a másik a lélekkel való harmóniába kerülés.Nem tökéletes a megfogalmazás,de kilehet hámozni pár dolgot a könyvekből
2009. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

A könyveket,csak a fejtágításra vágyóknak ajánlottam.A titok másra épül.Eleinte egyszerűbb lehet,csak erre alapozni.


Az előző voltam

2009. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Én az ilyet abszolút parasztvakításnak hittem. Elolvastam, és egy egész hónapig sikerült a könyv szerint élnem. Minden összejött:). Most próbálok visszatérni rá, mert eléggé megkopott a belőle szerzett tudásom, és ezt érzem is.
2009. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

jo hogy nektek bejött

en azota amiota olvastam 3x voltam korhazban stb

2010. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!