Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért barátkozik a legjobb...

Miért barátkozik a legjobb barátnőm egy 7 évessel?

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk 3-an voltunk barátnők. Az egyik barátnőm azonban most összebarátkozott egy 7 éves kislánnyal!! Mindig, de mindig vele van. Állandóan vele játszik, vele beszélget. Azt nem értem, hogy mit. Ráadásul még nem is úgy néz rá, hogy ő egy elsős kislány, hanem mintha egy korú lenne vele. A múltkor, talán a nyáron először egyedül találtam, gondoltam lesz egy jó esténk, csak mi ketten, de nem. A barátnőm állandóan nézegetett hátra fele az utcán, és egyszer csak mint egy hatéves kiabált, hogy áááá nézd ott jön a Dzsenifer! Álljunk meg, szia Dzsenifer!! Sziaaa!! És ma ráadásul egyforma ruhában és egyforma hajjal jöttek suliba. Örültem, hogy végre Dzseni nélkül maradtunk, de ő nem. Nyugtalan volt és nem beszélt semmi érdekesről. Hiába, egész nyáron hozzá se szóltam, őneki csak őbelőle meg a kis barátnőjéből áll a világ, akivel minden titkot megoszt, még a pasis és ciki témáit is.
2009. szept. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy ő "okos" meg "nagylányos" :) Hidd el, csak felvág a kislánynak, ha már az életben egy szerencsétlen lúzer. Egy hétévest nem nehéz elkápráztatni. Barátnőd most valószínűleg örül neki, hogy van egy saját rajongója.
2009. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most miért ne barátkozhatna egy 7 évessel? Semmi baj nincs azzal szerintem...

Nem vagyok 13 éves, de még én is barátkoznák 6-7 évesekkel, ha lenne rá lehetoségem :)

2009. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szólj hozzá egy darabig, akkor majd talán rájön mit vesztett.
2009. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!