Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi ideig bírnád ki tv,...

Mennyi ideig bírnád ki tv, telefon és számítógép nélkül?

Figyelt kérdés
érdekel hogy manapság mennyire épültek be ezek a napjainkba
2009. aug. 28. 18:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Pl most nyaraláskor nem vittem magammal se a laptopot se a mobilnetet. Teljesen jól megvoltam nélkülük, de azért a telefon az kell.

23 L

2009. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

telefon nélkül fél óráig talán...

számítógép és internet nélkül alig 1 óráig szoktam bírni

tv-t nem nézek.

16/L

2009. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Gép és TV nélkül sokáig, telefon nélkül kb. egy hétig.
2009. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Teló nélkül sokáig, bár azon hallgatok zenét, szóval mégsem :D

Gép nélkül max egy hét de akkor már szenvedés a köbön :D

Tvnélkül 1-2 hónap

2009. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Gép nélkül sokáig, most is nyaraltunk egy hónapig, nem volt ott gép és net sem, azt vettem észre h nincs rá igazán szükségem, de ha már ott van akkor muszáj használnom:S. De szerintem hónapokig kibírnám.

Tv nélkül nehezebben tudnék meglenni, táborban volt h 1 hétig nem tudtam nézni. de kb 1 hónapig azt is tudnám nélkülözni ha muszáj lenne

teló nélkül meg bármeddig mert azt abszolút nem használom, csak végszükség esetén, ha vmi nagyon fontos dologról van szó

15/L

2009. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

tv-t nem nézek már jó ideje, mert helyettesíti a gép... lassan már a telefont is helyettesíti az életemben, utálok sms-t írni, annyi pénzem meg nincs, hogy traccspartit tartsak :D de arra jó, hogy megnézzem, hány óra


viszont nem halnék bele a gép hiányába sem, ha lenne mit csinálnom. nyaraláson egyáltalán nem hiányzott, de azért a mindennapok elengedhetetlen kelléke lesz, ősztől fősuli.. jupíí

2009. aug. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Az attol fugg ki szorakoztatna kozben.
2009. szept. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

telefon mindenképp kell, bármi baj van jól jöhet.

a többi nélkül bármeddig, kényelmetlen lenne meg szar, de ki lehet bírni bármeddig.

2009. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha Szerelmemmel lehetnék közben végig, akkor akármennyit!

Amikor vele vagyok, akkor ezek nem számítanak! Akármennyi időt töltsünk is Együtt... valahogy nem hiányoznak.


Amúgy:

- TV-t nem nézek

- telefonálni se nagyon szoktam, csak az időt nézem rajta :D

- számítógép hiányozna, mert esténként Szerelmemmel skype-on szoktunk dumálni... meg sulihoz is kell

2009. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

max 1 hónap

MAX.

2009. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!