Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beszéljünk arról a személyről...

Beszéljünk arról a személyről akire jelenleg haragszunk/utálunk?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam itt kipanaszkodhatnánk magunkat azokkal kapcsolatban akikkel rosszban vagyunk,meg segíthetnénk is egymásnak egy-két tanáccsal,ilyenek.Kezdem énXD

Itt van az egyik legjobb barátnőm.Nem az a tipikus mai lány,nem szeret öltözködni,sminkelni,inkább fiús típus.Ennek ellenére többet panaszkodik mint akármelyik sírós kis pics@ és ezt nem veszi észre!És ráadásul olyan dolgokról beszél amiknek mások örülnének ha csak annyi bajuk lenne.Úgy éli meg a szinte mindennapi dolgokat(apja rászól,anyja megiszik egy kis pohár vodkát,a húga elveszi valamiét)mintha a világon nem lenne azoknál rosszabb,szomorúbb és keményebb dolog,és egyszerűen nem realizálja hogy a "rózsaszínagyú rimánkodós pi@csák" közül ő a királynő.

Néha már személyes sértésnek érzem azokat amikért ő panaszkodni szokott,például hogy milyen szörnyű az ő anyja hogy iszik és veszekszik vele,amikor az a nő a legaranyosabb,legjobb indulatú ember akit valaha láttam,tele problémákkal amiket próbál foggal-körömmel megoldani,és jó ha egy héten egyszer megiszik egy-két pohár vodkát és szépen csendesen elalszik.Na nekem van némi fogalmam róla hogy mit is jelent az a "rossz anya" és elhihetitek,kib@szottul nem ilyen.

Szóval ezért haragszok erre a lányra,mert magamutogató,azt mondja magáról hogy ő mennyire más és milyen kemény meg király,közben csak egy vinnyogós rib@nc.


2012. dec. 20. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én életemben nincs ilyen személy. A társaságban általában én vagyok az akit utálnak... Szerintük bunkó vagyok, szerintem őszinte. Na de mindegy is...


Ha Ő az egyik legjobb barátnőd akkor tűrnöd kell, hogy ilyen! :D Ő nem tudhatja, hogy mi az igazán rossz ha még nem tapasztalta. Erről nem tehet, de ne kívánd senkinek. Inkább nyavalyogjon a semmiért mintsem tényleg valami baja legyen! :D


Üdv.: K

2012. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem haragszok a barátnődre. Ha van olyan személy akire haragszunk, akkor az csakis politika topic lenne, magyar politika, egyet tippelhetsz.
2012. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

harag:anyàm mert tonkretette a gyerekorom,mert buntudatot akar okozni azzal hogy neki szar èlete van,èn meg jol èlek,mert elitta az èletèt ès rajtam akar èloskodni.

bàtyàm:mert koltozès miatt odaadtam neki az uj konyhabutoromat hogy majd o eladja,ez volt 2 ève.màr règ eladta de a pènzt,/vagy akàr 2 mondatot/mèg nem làttam,hallotam tole.

Harag+utàlat:anyosom:mert lenèz,idiotakènt kezel,folyamat a hàtam mogott szid,a szemembe meg jopofàskodik.


asszem most ennyi.

2012. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően gyűlölök mindenkit. Most csak ennyi. Persze jobban is kifejthetném, de szerintem elfogyna a hely az oldalon.
2012. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm a nagyapámat mert ő gyűlöli a saját családját,a lányait,az unokáit,utálta a feleségét,a szüleit,mindenkinek az életét megkeseríti,de még van pofája ide jönni és pénzt kérni a gázszámláira/mindenére és rendszeresen prédikálni arról hogy hogy kéne nekünk élnünk.Ráadásul az ebédet is felzabálja.

De a legkegyetlenebb dolog amit valaha csinált az az hogy még mindig él.Nem csoda ha ilyen apa mellett anyu nem tudott érvényesülni semmiben.

2012. dec. 22. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit nem adnák, ha még élne a nagyapám!!! Vagy ha csak még beszélhetnék vele. Csak egy percre... vagy csak ha tudhatnám, hogy lát (bár ebben nem hiszek), de ha lenne valami...ha elmondhatnám neki még utoljára, hogy mennyire szeretem... Holnap lesz 7 éve, hogy meghalt. És akkor lett vége az én életemnek is. Azóta egyedül vagyok és már nem érdekel semmi. Napról napra kevesebb vagyok! Ahogy megláttam amit írtál... nem is tudom... b@sszus... Most ez nagyon szíven ütött! Lehet, hogy te nem szereted, hogy ő tényleg olyan amilyennek leírod... De ez... /Ááá eláztatom a gépet a könnyeimmel/ Az érzés ami ilyenkor bennem van. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá! És amikor a karácsonyt a temetőbe töltöm... már már nincs senkim... csak ő volt nekem! Amikor egyre mélyebbek a gondolatok... már semmi...még az élet sem érdekel. Én voltam (talán) az első válaszoló (vagy nem már nem tudom) De az írtam, hogy nem utálok senkit. Nem. Mert nincs kit utálnom. Semmit nem érzek. Teljes az üresség! Itthon a karácsony a veszekedésről szól... sőt mindig minden a veszekedésről szól... Utálok mindenkit s mégis senkit. Mindenkit a semmiért. És senkit a mindenség miatt. Egyszerűen már nincs... Nincs értelme semminek és ezt senki sem értheti meg. Vége... Már rég vége az életemnek, sohasem volt... Már nem is kell!
2012. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!