Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Összetörtem teljesen? Még egy...

Összetörtem teljesen? Még egy szexkapcsolatom sincs, a párkapcsolatról már ne is beszéljünk.

Figyelt kérdés

Oké, hogy főiskolás vagyok, a suliban kb 30% fiú..

Reggel 4:30-kor kelek, egész nap benn döglök, bejárós vagyok, szóval mire hazaérek kb. este 6 olyan vagyok mint egy hulla,hétvégén meg örülök ha tanulni tudok.

És akkor ott a hülye vizsgaidőszak, a nyelvvizsga kérdése..arra is tanulni, tanfolyamra kéne járni.


Egyszerűen nincs időm élni.. már annyira hiányzik, h valaki átöleljen. :( Annyira hiányzik egy mosoly..meg minden. Az életem is romokba, nem megy semmi.. ha vége ennek a mizériának vajon jobb lesz? Nem hiszem, mert a munka pont ugyanilyen... :( Fogok tudni valahol ismerkedni..lesz rá időm?



2012. jan. 24. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek ne azt írjátok, h mindenkinek arra van ideje, amire szakít, mert nem vagyok olyan hiper okos, aki órai figyeléssel már mindent tud.. ha nem így csinálnám, tuti bukdácsolnék tárgyakból.
2012. jan. 24. 17:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Az élet nem más, mint rabszolgának tanulni, aztán rabszolgaként dolgozni. Közben ellopják az életünket, hogy keveseknek jobb legyen.

A versenyt erőltetik az összefogás helyett.

A párkapcsolatokban a féltékenység és a másik magántulajdonná nyomorítása a menő a bizalom és a szabadság helyett.

Szerinted?

2012. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen robotok vagyunk, olyanért küzdünk aminek semmi értelme, azért élünk, hogy több pénzünk legyen, hogy jobb életkörülményeink legyenek, h az utódainknak több dolgot tudjunk megadni.. hogy ők is jobb helyre kerüljenek, hogy többet keressenek, semmi értelme az egésznek.. :S
2012. jan. 24. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:

És valahogy mégis egyre rosszabb lesz mindenkinek...

Olvasd el Kurt Vonnegut A hazátlan ember c. könyvét.

Barátilag átölellek, legalább virtuálisan :D

2012. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm... a megértést. :)

Így viszont érthető, h egyedül nagyon rossz, mert állandóan ilyen negatív dolgokon gondolkozok, ami igaz.. de így csak valami depressziós egyénné alakulhatunk át.. talán párkapcsolatban megoszlik .. :)

2012. jan. 25. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nem feltétlenül kell depressziósnak lenni attól, hogy valaki tisztán lát. Csak meg kell próbálni kiutat találni. És igen, egy társ, egy barát nagyon sokat számít.
2012. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hm. Igazából tök jó, hogy a kérdésem más jellegű volt, de valójában az igazi problémáról beszéltünk.

Remélem jobban alakulnak a dolgaim, csak most semmi nem jön össze, ami semmire nem motivál.. le kell adni a szakdoga témám -de nem nézek ki magamból semmilyen téren egy 60-100 oldalas könyvet..- akkor a szakmai gyakorlatos helyem, a legnehezebb félévem következik, nyelvvizsgát kéne csinálnom... stb. Persze biztos vannak olyan emberek akiknek ez egy legyintés.

Hm köszi, h így ismeretlenül is meghallgatod a dolgaimat! :)

2012. jan. 26. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs kihez szólnod, megbeszélned a dolgaidat, akkor privátban folytathatjuk. :)

Sok és nehéz feladat áll előtted, sok sikert.

Ha BA-s vagy, nem kell 100 oldalas szakdolgozat, úgy tudom, tán még 30 se. érdeklődd meg.

2012. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!