Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi tévő legyek?...

Szerintetek mi tévő legyek? Mindenki utál

Figyelt kérdés
na volt egy barátnőm persze igen jó barátnők voltunk és már régota megromlott közöttünk a viszony és volt egy fiú akibe 3 és fél évig szerelmes volt (persze a fiunak nem kellett mert nagyon kövér ) és már mikor a viszonyunk megromlott akkor lefeküdtem a fiuval persze nem bántam meg,10 megbuktam és ez akkor nyári szünetben volt most 11 vagyok és visszamentem a régi sulimba ahol megbuktam mert eljöttem onann és most abba az osztályba kerültem ahol ő is van és az osztállyal megutáltatott kb ugy utálnak hogy nem is ismernek és tiszta gusztustalanok és most pénteken közöltem 2 lánnyal mert csak ők voltak az osztályterembe hogy tudom hogy utálnak de leszarom azért jöttem vissza h tanuljak és meglegyen az érettségim erre bepöccentek és m ivel beteg vagyok ezen a héten nem mentem suliba azt hiszik h félek tőlűk pedig nem igy van...és pont olyanok szólnak meg hogy...húú simán beoltanám őket...az egyik kövér mint az állat a másik bandzsa és szemüveges..istenem...ilyenek szólnak meg..pfff mit tegyek? help me

2012. dec. 19. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

gyúrj! Agyra! :D

amúgy meg megérdemled! ;)

2012. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlok egy magyar tanárt, majd ő megtanít téged fogalmazást írni!
2012. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miközben írtam siettem....a másik egy undorító lány és nemugazán érdemlem meg így érzem
2012. dec. 19. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!