Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyek humoros? Mindenki...

Hogy legyek humoros? Mindenki azt mondja legyek humorosabb de hogy tudok az lenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem eltanulható dolog. Van akinek a vérében van a jó szereplés ilyen téren. Azért is mondom hogy nem eltanulható mert én is láttam már olyat aki erőlködött de nem jött össze neki, sőt még kínos is volt. Valaki meg bármit mond, nevetni lehet rajta, de még megszólalnia sem kell már vicces.
2010. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ne vegyél mindent vérkomolyan. Lazíts!

És mosolyogj!

2010. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi mind ketőttöknek!
2010. máj. 11. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég ha mások próbálkozásain nagyokat hahotázol, már attól is népszerű leszel. Gyakorold a hatalmas telitorokból nevetést.
2010. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én humorosabb szeretnék lenni,elkezdenék ilyen irodalmat keresni(pl.a"Magányos így a nyeregben,amióta meghalt a ló" könyv-ha jól emlékszem a címére és társai akár fejleszthetik is a humorérzéket.)
2010. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. máj. 11. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!