Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akár öngyilkos is lehetnék már?

Akár öngyilkos is lehetnék már?

Figyelt kérdés
Azt mondják akit nem érdekel semmi, annak nincs jövője. Márpedig engem tényleg nem igazán érdekel semmi, ami esetleg mégis abból meg nem lehet megélni. Nincs életcélom, egy jelentéktelen 18 éves srác vagyok, alig tűnne fel valakinek ha öngyilkos lennék, de tényleg semmi sem motivál és minden egyre csak rosszabbodik.

2012. dec. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Még ne, kérdezd meg az(oka)t aki(k) fontos(ak) neked ,hogy mit tegyél.Van egy jó tanácsom:

Nein, ne lődd fejbe magad, nagy hibát követsz el!

2012. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az legyen az életcélod, hogy megtaláld az életed értelmét.
2012. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszégetünk? :D

(Írj privátot ha érdekel)

Nekem is hasonló, a helyzet, bár tudom mi tenne boldoggá de az ilyen irrális dolog, szal kb ugyanaz van. Ha érdekel írj :) 17/F

2012. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: Már kérdeztem, de anyum is már belefáradt h lassan már fél éve ilyen vagyok és már azt is mondta h ha öngyilkos akarok lenni akkor legyek :(( , pszichiáter se tudott semmi érdemlegeset mondani
2012. dec. 16. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek, voltam hasonló helyzetben, sőt... Egy dolgot ne felejts el, öngyilkos csak egyszer lehetsz! viszont a próbálkozás ingyen van és végtelen... Próbálj ki új dolgokat aztán vagy lesz valami vagy nem, próbálj ki olyan dolgokat amire soha életedben nem gondoltál hogy közel áll hozzád
2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vissza tudsz emlékezni arra,hogy mi válthatta ki a fásultságot?

Öngyilkosnak könnyű lenni azzal,hogy elmenekülsz! Gondoltál-e arra,akiket itt hagynál azok mit érezhetnek majd a veszteség miatt? Légy bátor,mert ez szükséges ahhoz,hogy másnap is élni akarjunk!!! Sokszor azon gondolkozom az egészséges emberek miért dobják el életüket és a rettentő rossz körülmények között élők miért ragaszkodnak ehhez? Te tudnál nekem erre válaszolni???

2012. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 18 éves korom óta. Most 20 vagyok még mindig nem tudom hogy mi akarok lenni. Nincs jövőm, ami pedig talán egy kevésbé érdekelne ahhoz pedig nagyon sok pénz kell.
2013. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!