Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami veled történt?

Figyelt kérdés
amolyan "beégés" :D
2008. máj. 28. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A tanári asztal tetején táncolva parodizáltam az oszt. főnököm mire az 1x csak benyitott:D
2008. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
nálunk egy nő összaszarta magát a buszon . tudom hogy a káröröm nem túl szép de akkoris majd meghaltam a röhögéstől.. :D
2008. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:D
2008. júl. 9. 13:39
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Volt pár poénos húzásom, de nincs köztük rangsor, nem az volt a lényeg, hanem a felhőtlen nevetés. (kiültettünk valakit a tetőre óra előtt napszemcsiben)
2008. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Velem ez kb. 5 éve történt. Az egyik barátom sokat mesélt egy másik barátjáról, később találkoztunk vele, és bemutatott. Ő ült, és nagyon sokan ott voltak. Lenyomtam neki három puszit(semmi hátsó szándék nélkül), és ezután bemutatott a baráátnőjének. Annyira meglepődtem, hogy elpirultam, és alig tudtam kinyögni neki egy sziát.

Biztos azt hitték, hogy rámozdultam a pasira!

2008. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja nyelvsuliba jártam, és egyszer óra után együtt elmentünk a barátnőmmel WC-re. Neki épp sérelmei voltak, mert a tanárnő nem foglalkozott a kérdéseivel ahogy ő azt elvárta volna, és szidtuk mint a bokrot. Végeztünk, kinyitunk, erre ki áll a WC előtt? :D Hát persze, hogy a tanárnő. Ránk várt, mert csak 2 budi van ott...
2009. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!