Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami veled történt?

Figyelt kérdés
amolyan "beégés" :D
2008. máj. 28. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Na, nekem van egy jó sztorim, amin ma már képes vagyok röhögni.

Szóval, legjobb barátnőmmel mentünk Budapestre december 23-án egy amolyan karácsonyi koncertre (punk buli), másnap az első IC-vel mentünk haza, ami természetesen tömve volt. Mi meg kissé még kapatos állapotban voltunk, én meg úgy találtam, hogy meleg van a vonaton, ezért levettem a pulcsimat, ami mellesleg tök szűk volt. Na, jött vele együtt a pólóm, melltartóm, szóval gyakorlatilag ott álltam egyszál csöcsbe a teli vonaton, fejemen egy kupac ruhával, és képtelen voltam visszarángatni, barátnőm meg majdmeghalt a röhögéstől.

Ez már két éve volt, azóta már én is tudok röhögni rajta, akkor viszont baromira beégésnek tartottam (az is volt) :D:D:D

2008. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon jó:DD vicces
2008. máj. 28. 13:04
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Hova mész legközelebb koncertre?
2008. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Fúúú hát ilyen rengeteg van... Most nem sorolom fel mindet, egyet mondok ami ma történt, bár ez annyira nem nagy beégés. Bementünk egy barátnőmmel a fiúvécébe, hogy visszaszerezzük a cuccunkat [gyerekes kissrác, elvette -.-"], és kívülről egy másik srác meg fogta az ajtót, nem tudtunk kimenni. vagy 20 percig bennt voltunk, mikor elengedték az ajtót, kint hosszú fiúsor állt, és mind röhögött... Lehet így nem tűnik viccesnek, de ott az volt. :DDDDD
2008. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hmmm... nehéz kérdés, sok volt. Talán a legemlékezetesebb, mikor a hugommal utaztunk haza buszon, télvíz idején. Ő fehér gatyában volt, a padló meg tiszta csutak... Na most az egyik kanyarnál a hugom hátrafordult, viszont a busz olyan élesen kanyarodott, hogy hugom szó szerint lefordult a székről a hátára, bele a sár közepébe. A dolgot nehezítette, hogy a hátán volt egy tömött hátizsák, és nem tudott felállni, így csak kapálózott, mint a hátára fordult teknős. Én meg nem tudtam neki segíteni, mert nem láttam a könnyeimtől... Fuldokoltam a nevetéstől.

Már több, mint 3 éve történt, de szerintem az egész busznak szép napot szereztünk.

2008. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Moziban voltunk én a pasim és a kishugom meg az én kis haverom,a két gyerek még kicsik voltak rajzfilmet néztünk,nagyon belemerültünk egyszer oda nézek a két gyerekre ők sehol. Kerestük őket, lenéztünk a padlóra ők ott voltak, és kergették a pisztáciaszemeket. Nagyon muris helyzet volt, jókat kacarásztunk rajta.
2008. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez kb. 10 éve történt velem kamaszként...:

Discoban voltunk a két legjobb barátnőmmel, el voltunk ájulva magunktól, hogy mennyire jó csajok vagyunk. Buliztunk, ittunk, pasiztunk. Kimentünk a mosdóba, de nekem nem kellett pisilni, így megvártam őket a mosdó bejárati ajtaja előtt, ami férfi illemhely mellett volt, közben kacér pillantásokat vettem minden arra vetődött pasira. Az egyik írtó jóképű csávó oda is jött hozzám, rám mosolygott és a kezembe nyomott valamit, aztán bement a budiba. Egy 20 Ft-os volt. Megfordultam és láttam, hogy a fejem fölött ki van írva: WC használati díj 20 Ft..., az a barom azt hitte én vagyok a WC-s néni...

2008. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
fúú... most pl. az, hogy a kertész rajtakapott az ablakon, miközben meztelenül illegettem magam a tükörben...
2008. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez ciki :D
2008. jún. 21. 16:10
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Én egy buliba voltam, (akkoriban ez a duma ment hogy :Ez az égő nem a faláb)és nagyon bennevoltam a beszélgetésbe egy helyes csávóval, mikor valamire beköptem hogy :ez az égő nem a faláb.Mire a csávó nagy szemekkel megköszönte, és lemutatott a lábára.Ekkor vettem észre hogy az egyik lába mű.Ennél égőbb soha nem történt velem .Ennek 10éve, azóta ő a legjobb barátom!
2008. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!