Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek dilis aki magában...

Szerintetek dilis aki magában beszél vagy is hangosan gondolkodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én rengetegszer ha valamin gondolkodok és nincs ott senki akkor hangosan gondolom át a dolgot. Szentetek dilis vok?
2009. aug. 19. 16:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem dilis dolog, mert én is szoktam
2009. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
ah megnyugtató h nem én vok egyedül
2009. aug. 20. 14:44
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy dilis. Legalábbis nem emiatt:D Én gyakran beszélek magamban:D Állítólag nagyképű vagyok, de azért magammal még szóbaállokXD
2009. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
köszi megnyugodtam... jó h nem én vok egyedül ilyen
2009. aug. 20. 19:17
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden ember szokott!! Én kb. mindig hangosan gondolkodok, amikor nincs a közelembe senki! Úgy mindig sokkal könnyebben megértem a dolgokat..:D Mondjuk néha olyan jól elbeszélgetek magammal, hogy nevetni is szoktam a saját beszólásomon.. :D Én nem szoktam kimozdulni itthonról az a könyvet olvasós típus vagyok. Régen sokat jártam el, de már nem vonz.. És Hát könyvolvasás közbe olyanokat elbeszélgetek magammal, hogy 2x jobban élvezem mintha magamba gubbadnék.. De persze csak ha nincs itthon senki..:D
2009. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
én is pont így vagyok már azt hittem dilis vagyok. Magamnak szoktam vicceket mesélni. :D én is szeretek olvasni és nem járkálok el nagyon. lehet pont emiatt van.
2009. aug. 21. 10:20
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Én szoktam eljárkálni, de énis sokszor beszélek magamba, hangosan gondolkodok.


Szeritnem am az a beteges amikor már valaki egyedül van és mással társalog, szal kb veszekszik magával, de nem úgy h nem tud eldönteni vmit és azért, hanem minta egy valódi második személlyel veszekedne. A környékünkön lakik két olyan ember is, egy öregasszony meg egy férfi, akik mindketten egyedül élnek és sokszor hallom h beszélnek magukba, főleg az öregasszony, de az már annyira, h tényleg azt hittem egyszer h van vele vki. Szal szerintem a hosszas magány okozhatja azt a fajtát ami beteges az embernél.

2009. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Skizofréniának hívják a betegséget! :D Jah eléggé brutális.. ÉS egy csomó ilyen beteg ha nem kezelteti magát akár gyilkolhat is! Mert személyiség hasadása van és lehet hogy a másik személy aki "benne tartózkodik" a rossz... Egy csomó filmben láttam, h Skizofrén a sorozatgyilkos meg stb.. A gyilkos elmékbe sokat látni ilyet..:D

Általában a serdülőkor táján jelentkezik, de kiala­kulhat későbbi életkorban is. Nők esetében kritikus a gyermekszülés és a változás kora.

2009. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Köszi a riogatást, de a skizofrénia azt jelenti, hogy tudathasadás. Nekem nincs 2 személyiségem. ÉS nincs olyan hogy egyszer én vagyok egyszer meg egy másik én. Nem szoktam elfelejteni így dolgokat. Szóval nem is leszek gyilkos :D

Jah de le szoktam csapni a legyeket. Szented kóros gyilkosság? XD

2009. aug. 25. 13:55
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem neked írtam..xD Már én is írtam ide, hogy szoktam magamba beszélni.. :D

Csak az eöttem lévőnek írtam le hogy melyik betegség az amire ő gondol.. :D

2009. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!