Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne adjak...

Mit csináljak, hogy ne adjak fel mindent egyből, és elérjem a céljaimat?

Figyelt kérdés

Mindent amit eddig szerettem volna semmit sem sikerült megvalósítani. Kiskoromban szerettem volna rendőr vagy katona (meg orvos is) lenni de eddig nem úgy néz ki, hogy az is leszek de még mindig érdekel a téma. Később olyan iskolába akartam menni ahol állatokkal foglalkoznak mert nagyon vonz az is de nem tanultam jól úgyhogy nem is kerestem. Szerettem volna jó tanuló is lenni de elve úgy voltam vele, hogy "mit akarok én... sose leszek olyan jó mint xy" és ennyi volt. Próbálkoztam de egyből feladtam. Mindent feladok vagy el se kezdem. Suli elejére meg akartam változni, hogy új helyre, új emberek közé kerülök de nem sikerült, ugyanaz vagyok aki voltam és ez nem jó. Most is úgy akartam elkezdeni az évet, hogy legalább hármas legyen az átlagom de valószínűleg félévkor bukni fogok nem is egyből. Most meg próbálok ketteseket összeszedni de már hiába, megfogadtam, hogy a második félév jobb lesz de mindig ezt mondom. Akármibe belekezdek nem tudom végig csinálni. Előre félek a jövőmtől és változtatni szeretnék ezen de nem tudom hogyan lehetne, mit kell hozzá csinálni, hogyan tarthatok ki. Szeretnék majd férjet, gyerekeket és boldog családban akarok majd élni de ha ez így marad akkor csak egy vénasszony leszek akinek van 8 macskája és félnek tőle a gyerekek, nem pedig egy nagymama akinek unokái vannak. A másik az (lehet,hogy elég kislányosan hangzik) de én annak örülnék a legjobban ha a férjem is rendőr vagy katona lenne. Persze nem baj ha nem az, de előny :D nem azért mert hú de menő akinek az a férje, hanem mert maga a tudat, hogy mit vállalnak, kockáztatják az életüket meg úgy az egész. Csak ahogy magamat ismerem ebből nem lenne semmi.


Van egy ismert ember aki mindig azt érte el amit akart, megvan mindene amit eddig szeretett volna és ezt olyan jó nézni. Tudom, hogy még bőven van időm családra de szeretnék magamon változtatni, hogy addig is amiket most szeretnék azt ne adjam fel hanem csináljam végig. De hogyan?


2012. dec. 3. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
3as átlaggal ne dédelgess ilyen álmokat, hogy orvos leszel. Saját magadhoz képest kellene villantanod valamit. A rendőröket meg szerintem felejtsd el. Lehet, hogy nem leszel atomtudós, de találhatsz valamit, ami jól megy és lehetsz jó asszony, jó feleség, jó barátnő, jó szerető, jó anyuka és jó ember. A nagy teljesítmények mögött általában rengeteg lemondás és szorgalom van. Türelem és elszántság. ;)
2012. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarok már orvos lenni. Hooool? :D Már ezaz, hogy semmi nem akarok lenni. Kiskoromban minden lenni akartam de mindenhez tanulni kell amit én nem fogok. Nekem elég egy érettségi meg egy szakma. Szakácsnak tanulok de nem akarok az lenni.
2012. dec. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!